Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Batman'da köy okullarına kitap bağışı yapıldı

Batman'da köy okullarına kitap bağışı yapıldı

Batman'da özel bir otel yetkilileri, "5 Köy, Bin Kitap" projesi kapsamında 5 köyün okullarında okuyan öğrencilere kitap bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2015 Çarşamba 09:40
Batman'da köy okullarına kitap bağışı yapıldı

Batman’da özel bir otelin Müdürü Turgay Genç ve otelin Genel Koordinatörü Hüseyin Aslan, “5 Köy, Bin Kitap” projesi kapsamında Batman’ın Gercüş ilçesine bağlı Gönüllü (Derdile), Gökçepınar (Ese), Ulaş (Zeliye), Becirman ( Vergili ) ve Hasankeyf ilçesine bağlı Üçyol (Dıfne) köylerini ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilere kitap dağıttı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan otel Müdürü Turgay Genç,  sosyal sorumluluk bilinciyle öğrenciler için kitapları bağışladıklarını belirterek, herkesin   bu bilinçle hareket etmesi gerektiğini ifade etti.

Köyde okuyan öğrenciler için okulların kütüphanelerine ayrıca yaklaşık bin kitap bağışladıklarını belirten Genç, “5 Köy, Bin Kitap” projesi kapsamında Batman’a bağlı okullara bin kitap dağıttık. Bu projeyi oluştururken amacımız bir farkındalık yaratmaktır. Öğrencilerimize bu kitapları paylaşmak ve otelimizin sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ettiğini göstermek açısından bizlere çok büyük bir onur yaşattı. Öğrencilerimizin ellerine aldıkları kitaplar sayesinde duyduğu mutluluk, gözlerindeki sevinç, her şeyden daha önemliydi.  Çünkü bu çocuklar ülkenin milli birliğinin, kardeşliğinin en büyük simgesi olacaklar. Öğrencilerimizin mutluluğuna ortak olmak, bizler için büyük bir sevinç kaynağı oldu.” ifadelerini kullandı.

Kendilerine kitap verilmesinden dolayı sevinçlerini dile getiren öğretmen ve öğrenciler ise, böylesi sosyal projelerin artırılması gerektiğini vurgulayarak, kendilerine kitap bağışında bulunan otel yetkililerine teşekkürlerini iletti. (M.Fatih Akgül-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Okul Servislerine ‘Korsan’ baskını

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com