Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Batman'da Kızılay Haftası kutlanıyor

Batman'da Kızılay Haftası kutlanıyor

Batman'da Kızılay Haftası yapılan çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2015 Çarşamba 15:16
Batman'da Kızılay Haftası kutlanıyor

29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası Türkiye genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı. Bu kutlamalar kapsamında Batman’da Kızılay’ın tanıtımı amacıyla hazırlanan CD’lerle okullarda ve Kızılay’a ait şubelerde sunum yapılacağı bildirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kızılay Batman Şube Başkanı Sabahattin Tezdiğ, "Kızılaycılık felsefesi ve temel ilkelerini tanıtmak ve benimsetmek, gerçekleştirdiği yenilikleri ve hedefleri konusunda kamuoyunu bilinçlendirme imkânı sunması açısından önemlidir. Kızılay gönüllü olarak yürüttüğü tüm çalışmalarında vatandaşların desteğine ihtiyaç duymaktadır. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların doğru araçlar ile halkımıza aktarılması bu çalışmaların devamlılığına büyük katkı sağlayacaktır." dedi.

Kızılay'ın çalışmalarının zamanla sınırlı olmadığının altını çizen Tezdiğ, "Yılın 365 günü Kızılaycılar ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmamaktadır. Bu sebeple Kızılay'a gösterilen ilgi de bir hafta ile sınırlı kalmamalıdır. Unutulmaması gereken Kızılay'ın hepimizin Kızılay’ı olduğu, hepimizin bir gün Kızılay'a ihtiyacı olabileceği gerçeğidir." diye kaydetti.  (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com