Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Batman'da Değerler Eğitimi İrfani Temeller konferansı

Batman'da Değerler Eğitimi İrfani Temeller konferansı

Batman'da Değerler Eğitimi İrfani Temeller konferansında konuşma İl Milli Eğitim Müdürü, "Günümüz toplumunun yozlaşmış olmasının en önemli nedenlerinden biri, değerlerimizi gerektiği gibi toplumda yaşatılmamasındandır." dedi.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2015 Çarşamba 21:12
Batman'da Değerler Eğitimi İrfani Temeller konferansı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan Değerler Eğitimi Komisyonunun, Değerler Eğitimi İrfani Temeller temalı bir konferansı düzenledi.

Kültür Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Şaban Karaköse, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenleri katıldı.

Değerler Eğitimi Komisyon Başkanı Ebubekir Çete’nin kısa bilgilendirme sunumu ile başlayan konferansın açılış konuşmasını, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan yaptı.

“Öğretmenlerimiz toplumun manevi mimarlarıdır”

Bulunmuş olduğu her görevi bir imtihan olarak gördüğünü ifade eden Aslan, “Günümüz toplumunun yozlaşmış olmasının, en önemli nedenlerinden biri, değerlerimizi gerektiği gibi toplumda yaşatılmamasındandır. Bütün öğretmenlerimiz toplumun manevi mimarlarıdır. Değerli öğretmen arkadaşlarım unutmayın ki, sevginizi hissettirmediğiniz öğrenciye bir şey veremezsiniz. En kızgın olduğunuz anda bile tebessüm ediniz. Ben mesleğimi çok sevdim, öğrencilerimi çok sevdim, sizler de mesleğinizi ve öğrencilerinizi çok seviniz. Unutmayalım hepimiz bulunduğumuz görev ve makamlarda, millete hizmet etmek için bulunuyoruz.” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Aslan’ın açılış konuşmasının ardından kürsüye, Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Şaban Karaköse gelerek, Değerler Eğitimi İrfani Temeller konulu sunumunu yaptı.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com