Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Batman'da 2. bölge müdürler kurulu toplantısı yapıldı

Batman'da 2. bölge müdürler kurulu toplantısı yapıldı

Batman'da 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı, 2. eğitim bölgesi sene başı birinci müdürler kurulu toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 6 Eylül 2015 Pazar 14:09
Batman'da 2. bölge müdürler kurulu toplantısı yapıldı

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı, 2. eğitim bölgesi sene başı birinci müdürler kurulu toplantısı, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik başkanlığında yapıldı.

Batman Anadolu Lisesinde gerçekleşen müdürler kurulu toplantısına, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, 2. eğitim bölgesinde yer alan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise okul müdürleri katıldı.

Toplantıda kurulun gündeminde bulunan maddeler tek tek ele alınarak görüşüldü ve uygulamaya geçirilmesi gereken kararlar belirlendi. Toplantıda bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Milli Eğitim olarak hedefin, eğitimde başarı çıtasını daha yukarılara taşımak olduğunun altını çizdi.

Başarının arzulanan düzeye çıkması için idareciye önemli görevler düştüğünü söyleyen Çelik; “İdareci ekip ruhunu hayata geçirerek, uygun koşulları oluşturma yeteneğini gösterebilmeli. Dershanelerin kapanmasıyla yeni bir dönem başlıyor, öğretmen artık öğrencinin geleceğinin kendisine bağlı olduğunun bilinciyle, sorumluluğunun farkında hareket etmek zorunda kendini hissetmeli. Öğretmenimizin o sorumluluk duygusunu güçlendirirsek, Batman’ın akademik seviyesi çok daha iyi duruma yükselecek. Geçen sene hem fiziki hem de sistemde yaşanan değişim dönüşümde, çok şükür Batman olarak artı durumda tamamladık. İdareciler olarak önünüze stratejik hedefinizi koyarak, her yıl bir önceki yıla göre, fark yaratacak başarıyı göstermeniz gerekiyor.” dedi.  

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com