Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Batman'a atanan Onkolog göreve başladı

Batman'a atanan Onkolog göreve başladı

Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne atanan ve kanser hastalarının dört gözle beklediği Onkoloji Doktoru Ayşe Demirci göreve başladı.

Giriş Tarihi: 20 Ekim 2014 Pazartesi 12:16
Batman'a atanan Onkolog göreve başladı

BATMAN - Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne atanan Onkoloji Doktoru Ayşe Demirci göreve başladı.

Batman’a atanmaktan mutluluk duyduğunu ve Batman Bölge Hastanesi Onkoloji Servisinde yapılmış olan güzel çalışmalara daha iyilerini katmak için büyük gayret göstereceklerini ifade eden Demirci, “Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne atanmaktan çok memnunum. Kemoterepi ünitemiz ve tıbbı onkoloji polikliniğimizde hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

1981 Ankara doğumlu olan Uz. Dr. Ayşe Demirci, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1999’da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Demirci 2005 yılında mezun oldu. 2006-2010’da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları ihtisasını tamamladı. Üç ay kadar Kars Devlet Hastanesi’nde iç hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Demirci, 2011’de Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tıbbi Onkoloji yandal eğitimine başladı. Haziran 2014’te Tıbbi Onkoloji yan dal uzmanlığını alan Dr.Demirci evli, bir çocuk annesi.   (M.Fatih Akgül - İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com