Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Batman Üniversitesi Kampüs alanına çam fidanı dikimi

Batman Üniversitesi Kampüs alanına çam fidanı dikimi

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüs alanına 100 adet çam fidanı dikildi.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2015 Çarşamba 16:44
Batman Üniversitesi Kampüs alanına çam fidanı dikimi

Batman’da özel bir otelin Müdürü Turgay Genç ve otelin Genel Koordinatörü Hüseyin Aslan ile beraberindeki gazeteciler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüs alanında 100 adet çam fidanını toprakla buluşturdu.

Batı Raman Kampüs alanına getirilen 100 adet çam fidanı, yapılan etkinlikle dikilirken, bu kapsamında kentte bir yeşil alan oluşturulması hedefleniyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Turgay Genç, sosyal sorumluluk bilinciyle kentte yeşillenme kültürünün halkta gelişmesi için böylesi bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirterek, herkesin bu bilinçle hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Sosyal sorumluluk projelerine devam ettiklerini ifade eden Genç, “Burada diktiğimiz fidanlardan burada okuyan öğrencilerin ve öğretim görevlilerin çok fayda göreceklerine inanıyorum. Bu kapsamda 10 kızılçam fidanı diktik. Batman’a hizmet etmek için elimizden gelen çabayı sürdürmeye devam ediyoruz. Amacımız, Batman’ın daha yeşil bir kent haline gelmesini sağlamaktır. Kentte ağaçlanma çoğaldığı zaman şehir daha yaşanır hale gelecektir. Herkesin bu tarz kampanyalarla topluma örnek olması gerektiğine inanıyoruz. Bu tarz faaliyetlerimizle kentte hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” dedi. (M. Fatih Akgül - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com