Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Batman Umut-Der'den yüzlerce öğrenciye kırtasiye yardımı

Batman Umut-Der'den yüzlerce öğrenciye kırtasiye yardımı

Batman Umut- Der Gıda Bankası, düzenli olarak yaptığı yardımlarına bir yenisini daha ekleyerek, 400'ü yetim olmak üzere toplamda 500 ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2015 Cumartesi 17:07
Batman Umut-Der'den yüzlerce öğrenciye kırtasiye yardımı

Umut Kervanı Yardım Platformu üyesi olan Batman Muhtaçlar ile Dayanışma Derneği, (Umut-Der Gıda Bankası) ihtiyaç sahibi ve yetim yaklaşık 500 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Konu ile ilgili bilgi veren Umut Der Gıda Bankası Genel Başkan Yardımcısı İzzeddin Ekinci, Umut-Der olarak ihtiyaç sahibi ailelere düzenli yardımlarda bulunduklarını belirterek, yaptıkları yardımlardan bir tanesinin de ihtiyaç sahibi ve yetim öğrencilere kırtasiye yardımı olduğunu söyledi. 

Yeni Eğitim-Öğretim yılının açılmasıyla birlikte öğrencileri de unutmayarak kırtasiye yardımlarında bulunduklarını ifade eden Ekinci, yaklaşık 400’ü yetim olmak üzere toplamda 500 ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye yardımında bulunduklarını belirtti.

Ekinci ifadelerinin devamında, “Öğrenciler için yardımlarımıza başladık, şu anda devam ediyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle Umut-Der olarak 400’ü yetim toplamda 500 ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye yardımında bulunduk. Bu öğrencilere defter, kalen, silgi, çanta ve okulda ihtiyaçları olabilecek her türlü malzemeyi veriyoruz. Bu yardımlarımız hayırseverlerin katkılarıyla yapılmaktadır. Hayırseverler, bizlere yardımlarını vermeye devam ettikleri takdirde, bizler daha fazla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşacağız. Yardımlarımız tüm hızıyla devam ediyor ve edecektir.” Şeklinde bilgi verdi. M.Fatih Akgül-İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com