Advert
Advert
Advert

Batman "Uluslararası Turizm ve Seyahat" fuarına katılıyor

Batman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, 18-21 Eylül'de Van'da düzenlenecek olan 'Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na katılıyor.

Batman
Batman

 Batman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, 18-21 Eylül’de Van’da düzenlenecek olan ‘Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle katılıyor. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, sıkıntısız tanıtım için hazırlıklarını sürdürüyor.

Asya ülkeleri de fuarda

18-21 Eylül 2014 tarihlerinde Van Tuşba Kongre ve Fuar Merkezi’nde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle ‘Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Batman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü de katılıyor.

Van Valiliği, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Ajans Asya Fuarcılık Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti, Van Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile ‘Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın yapıldığını belirten Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı, “Asya ülkelerinin yanı sıra ülkemizin birçok ilinden de katılım sağlanacaktır. Van’da yapılacak fuarın bölge ve ülkemiz turizmine önemli bir katkı sağlayacağına inanmaktayız. İlimizi her yönüyle tanıtacağımız Van fuarında markamız Sason çileği ve Gercüş’ün doğal pekmezini de götüreceğiz. Dört gün sürecek fuarda ilimizi en iyi şekilde ağırlamaya hazırız. Bu konuda çalışmalarımızı hızlandırdık. Tamamen Bakanlığımızın maddi destekleriyle katılacağımız fuarda Batman adından söz ettirecektir.” dedi. (Veysi Rüzgar-İLKHA)


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret