Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Batman Ticaret Borsası Siirt'te hizmet vermeye başladı

Batman Ticaret Borsası Siirt'te hizmet vermeye başladı

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası'nın girişimleriyle Batman Ticaret Borsası Siirt'te irtibat bürosu açtı.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2015 Cumartesi 21:35
Batman Ticaret Borsası Siirt'te hizmet vermeye başladı

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Güven Kuzu'nun girişimleriyle Batman Ticaret Borsası Siirt’te irtibat bürosu açtı.

Kısa bir süre önce TOBB ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından izin alarak Siirt il sınırlarını da kendi kapsamına bağlayan Batman Ticaret Borsası, Siirt’te bulunan esnaf, çiftçi ve tüccarlara hizmet vermek amacıyla irtibat bürosu açtı.

Siirtlilerin yıllarca en ufak bir işlem için çevre borsalara gitmek zorunda kaldıklarını söyleyen Batman Ticaret Borsası yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, “Siirtli esnaf, sanayici ve tüccarların bu mağduriyetini gidermek amacıyla yoğun bir çalışma sonucu TOBB’dan ve ilgili bakanlıktan izin aldık. Böylelikle Siirt’te ticaret borsasına tabi ürünleri alıp-satan esnaf, sanayici ve tüccarlar Batman Ticaret Borsası’nın hizmetlerinden kolaylıkla faydalanacaklardır.” dedi.

STSO Başkanı Güven Kuzu ise “Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ve Batman Ticaret Borsası ile birlikte ilimizde irtibat bürosu açılması yönünde başlattığımız girişim olumlu neticelendi ve Siirtli esnaf, sanayici ve tüccarlara hizmet vermeye başladı. Mevcut durum ve gelişmelere bağlı olarak kurulan irtibat bürosu aracılığıyla ihtiyaç ve taleplerin değerlendirileceğini, Siirt’te bulunan tüm borsa ile alakalı üyelerine hizmet verecektir.”  şeklinde konuştu. (Muhammed Dayan - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com