Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Batman Milli Eğitim Müdürlüğü dergi çıkardı

Batman Milli Eğitim Müdürlüğü dergi çıkardı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 'Batman Eğitim' adıyla 3 aylık periyotlarla yayımlanacak bir dergi çıkardı.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2015 Perşembe 13:41
Batman Milli Eğitim Müdürlüğü dergi çıkardı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Batman eğitim camiasında yapılan eğitim faaliyetlerinin işlendiği  ‘Batman Eğitim’ adıyla 3 aylık bir dergi çıkardı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, çıkardıkları derginin il genelinde bulunan tüm okullarda yapılan bazı faaliyetleri içerdiğini söyledi.

Çelik, “Dergimiz Milli Eğitim camiası olarak özellikle okullarımızda yapılan faaliyetlerin bir kısmını içermektedir. Bu yıl okullarımızda sosyal etkinlik ve akademik çalışmalar yönünden çok farklı ve katılımın üst düzeyde olduğu etkinlikler yapıldı. Bunların az da olsa bir kısmını kamuoyuyla paylaşmak adına kurumlarımızın yaptığı etkinlikleri anlatan böyle bir dergi çıkardık.” dedi.

Dergiyi, 3 ayda bir çıkarmayı hedeflediklerini belirten Çelik, sözlerini şöyle bitirdi:

“Bundan sonra kurumu anlatan bir araç olarak üç ayda bir dergimizi bülten olarak çıkarmayı düşünüyoruz. Bu dergide yapılan çalışmaların büyük bir kısmı Batman’da ilk defa yapılan çalışmalardır. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu da bizlere gurur veriyor. Bizler bu faaliyetlerimizi kamuoyuyla paylaşmaktan dolayı mutlu oluyoruz. Bu faaliyetlerimizde Batmanlı vatandaşlarımız, velilerimiz, kurum yöneticilerimiz, basınımız bu yapılan etkinliklerden memnun olacaklarından ve bize olan desteklerini artıracaklarından eminiz.”(M.Fatih Akgül-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN EKİNCİ, GELECEĞİN LİDERLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com