Advert
Advert
Advert

BATI ÇEVRE YOLU ÇİFT ŞERİT OLUYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çevik Kuvvet Kavşağı’ndan Açıksu Caddesine bağlanan Kuzey Batı Çevreyolu’nda çift şerit çalışması başlattı.

BATI ÇEVRE YOLU ÇİFT ŞERİT OLUYOR
BATI ÇEVRE YOLU ÇİFT ŞERİT OLUYORGeçici olarak tek şerit halinde hizmet veren yolda atıl durumdaki ikinci şeridi hizmete açmak için kolları sıvayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, enkaz temizleme ve dolgu çalışmalarını sürdürüyor.

Maşuk TOKİ konutlarının güzergahı olan, Abide Meydanı’ndaki trafik akışını aşırı ölçüde rahatlatan yolda başlatılan çalışmadan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden sürücüler, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.  

Çalışmanın başladığı alanda incelemelerde bulunan Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'nın hizmet için bekleyecek bir anının olmadığını söyledi.

Kent merkezi ve ilçelerde ulaşımın kolaylıkla yapılabilmesi için çalışmalara anında başladıklarını belirten Başkan Çiftçi, şunları kaydetti.

" Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşım sorununa çözüm noktasında bir yerden başlamamız gerekmekte. Haliliye'yi  Karaköprü ilçesine bağlayan ve vatandaşların yoğunlukta kullandığı Kuzey Batı çevre yolunun kalan kısmında çalışma başlattık. Planlamalar sonucunda Fen İşleri Daire Başkanlığımızca geniş kapsamlı acil eylem planı yaptık. Şuanda Kentimizin en büyük sorunu olan ulaşımı çözmemiz için yolları genişleterek trafiği kendi içerisinde rahatlatmamız lazım. Bu gün başlayan çalışmaları yerinde inceledik. "

HİZMET ETMEK TER ATMAYI GEREKTİRİYOR

Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'ya hizmet yolunda ibadet aşkı ile çalışacaklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

"Arkadaşlarımız sahada çalışkan olmak zorundalar, Şanlıurfa'ya hizmet etmek ter akıtmayı gerektiriyor. Bu yüzden bütün kadrolarımızla hep birlikte Şanlıurfa'ya hizmet edeceğiz. Çünkü hizmeti ibadet aşkıyla sürdürüyoruz, bütün ekip arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Çok hızlı ve pratik çalışmalar gerekiyor ve Allahın izniyle bende yanlarındayım.
Bismillahirrahmanirrahim diyerek çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret