Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Başsavcı Uğurhan Kuş Öğrencilere nasihat etti

Başsavcı Uğurhan Kuş Öğrencilere nasihat etti

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesinde Eğitim Gören Öğrencilere Yönelik Olarak ‘Eğitimde Kaliteyi Artırma Ve Manevi Duyguları Geliştirme’ Konulu Bir Konferans Verdi.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2016 Cuma 09:20
Başsavcı Uğurhan Kuş Öğrencilere nasihat etti

Düzenlenen Konferansa İl Müftüsü İhsan Açık, Şanlıurfa Şanimder Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şeyh Şamil Camii İmam Hatibi Ahmet Dedecen, Peygamberler Camii İmam Hatibi Şükrü Özdemir, Osman Gazi Camii İmam Hatibi Muhittin Akıcı, Okul İdaresi ve öğrenciler katıldı.

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Akcan Konferans Öncesinde Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’a Ve İl Müftüsü İhsan Açık’a Okul Hakkında Bilgiler Verdi.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Kuş, Gençlerin Her Türlü Tahriklerden Uzak Durmaları Milletine Dinine Diyanetine Bağlı Gençlerin Ufuk Çalışması Yapması Gerektiğini İfade Etti.

Konferansın Ardından Öğrencilerden Gelen Sorulara Cevap Veren Cumhuriyet Başsavcısı Kuş, Öğrencilerin Gelecekte Seçebilecekleri Alanlarla İlgili Bilgiler Aktardı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com