Advert
Advert
Advert

Başsavcı Doğan, STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, kentteki sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcileriyle bir araya geldi.

Başsavcı Doğan, STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
Başsavcı Doğan, STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi admin

 Başsavcı Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasında KADEM İl Temsilcisi Vildan Polat ve yönetim kurulu üyeleri, Şoförler Odası Başkanı Osman Karageçili, Memursen İl Temsilcisi İbrahim Coşkun, Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Başkanı Emin Yetim ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Şanlıurfa Dost Meclisi Başkanı İbrahim Toru ve Yönetim Kurulu üyeleri yeraldı. Başsavcı Doğan, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan sivil toplum kuruluşu temsilcilerine teşekkür ederek; “Görevimize başlayalı bir ay olmasına rağmen elimizden geldiğince ziyaretleri kabul ediyoruz.
Çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisiyle biraraya geldik. Dernek yöneticileri ve diğer kamu kurumlarının temsilcilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’nın problemlerinin çözümü noktasında elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bunun için sivil toplum kuruluşları ve derneklerimizin de görüşlerine önem veriyoruz.

Cumhuriyet Başsavcılığımızın ve adliyemizin yaptığı, yapacağı etkin ve başarılı soruşturmalarda, yargılamalarda, toplumun adalete olan güveninin artırılması anlamında tüm sivil toplum örgütlerinin desteğini bekliyoruz” dedi.

KADEM İl Temsilcisi Vildan Polat Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle