Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Başlık değil, hediye!!!

Başlık değil, hediye!!!

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2011 Perşembe 11:05
Başlık değil, hediye!!!

Böyle olur sosyete evliliği

59 yaşındaki reklamcı Ali Taran, hasta olan eşinden ayrılarak evlendiği kendisinden 27 yaş küçük şarkıcı Ayşe Özyılmazel’e lüks bir cip hediye etti. Taran, balayında notere giderek Özyılmazel’e ’hediyesi’nin devir işlemlerini gerçekleştirdi.

59 yaşındaki reklamcı Ali Taran ile 32 yaşındaki şarkıcı-yazar Ayşe Özylımazel’in evliliği gündemdeki yerini korurken, iri medya organlarında konunun daha çok mağazinsel boyutuyla ele alınıyor olması dikkat çekiyor.

Oysa Ali Taran, kanser tedavisi gören eşini boşayarak, evlendi kendisinden 27 yaş küçük Özyılmazel ile...

Ali Taran, kendisinden 27 yaş küçük şarkıcı Özyılmazel ile evlenmeden önce Selma Taran ile evliydi. Ali Taran-Selma Taran çiftinin Kuzey adında bir de çocukları vardı.

Son dönemde Selma Taran, kanser olmuştu. Tedavi görüyordu.

Eşi Ali Taran, Selma Hanımı bu en zor zamanında terk edip, evliliğini bitirdi ve kendisinden 27 yaş küçük şarkıcı Ayşe Özyılmazel (Neco’nun kızı) ile evlendi.

Ve Taran, Özyılmazel’e "başlık parası" olarak değerlendirebileceğimiz lüks bir cip hediye etti.

Bu "hediye", balayında notere gidilerek Özyılmazel’in üzerine geçirildi.

SAKIN HASTA OLMASIN

Selma Taran’ın, Ali Taran’ın yeni eşi Ayşe Özyılmazel’e hayli anlamlı şu tavsiyede bulundu: "Sakın hasta olmasın. Benim geçirdiğim hastalığı geçirmesin."

BÖYLE Mİ OLUR SOSYETE EVLİLİĞİ

Tüm bu süreç "Böyle olur sosyete evliliği" dedirtiyor. İri medya organları da hasta eşe vefasızlığı, yaş farkını ve başlık parası olarak değerlendirilebilecek hediyeyi mağazinsel bir bakış açısıyla aktararak, bu süreci "gayet doğal" göstermekle eleştiriliyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com