Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Başkan Yetkin'den Öğrencilere çağrı

Başkan Yetkin'den Öğrencilere çağrı

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin yazılı açıklama yaparak; Üniversite öğrencilerine çağrıda bulundu.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2012 Pazar 12:19
Başkan Yetkin'den Öğrencilere çağrı

Başkan Yetkin yaptığı açıklamada;

“MÜSİAD Eğitim ve Kültür Komisyonunun yapmış olduğu, MÜSİAD Üyelerinin kişisel ve kurumsal gelişimine yönelik yoğun faaliyetler gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda eğitim faaliyetleriyle ilgili kurum/kuruluşlarla sürekli görüşmeler yaparak MÜSİAD üyelerinin kaliteli eğitim imkanlarına daha uygun fiyatlarla erişebilmesini sağlamıştır” dedi.

Bu çalışmalar kapsamında, Urfalı Hemşerilerimizin çocuklarının da yoğunlukla talep ettiği İstanbul’daki bazı özel üniversitelerle bünyelerindeki meslek yüksekokulu, lisans, yüksek lisans, doktora ve sürekli eğitim merkezi programları alanında işbirliği gerçekleştirildiğini belirten Yetkin; anlaşma sağlanan üniversitelerin dışında kalan diğer bazı özel üniversitelerle görüşmelerin devam ettiğini, ilk ve ara kayıt dönemlerinde anlaşmaya varılan üniversitelerin sayısının artacağını söyledi. MÜSİAD üyeliğinin imkanlarının, yatırım, kredilendirme ve sair konuların dışında eğitim alanına da taşmasının güzel bir gelişme olduğunu, bu imkanlardan yararlanmak için üyelerimiz başta olmak üzere tüm Urfalıların, MÜSİAD ile irtibatlı olması gerektiğini hatırlattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com