Advert
Advert
Advert

Başkan Nihat Çiftçi esnafı bir bir ziyaret etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 15 Temmuz Darbe girişiminin ilk anlarından itibaren Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti ile destek veren esnaf ve bir çok STK temsilcisine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Nihat Çiftçi esnafı bir bir ziyaret etti
Başkan Nihat Çiftçi esnafı bir bir ziyaret etti15 Temmuz gecesinden bu yanan birlik ve beraberlik içerisinde destek veren tüm STK (Sivil Toplum Kuruluşları) temsilcilerini bir bir ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, gerçekleştirmiş oldukları dik duruştan dolayı teşekkür etti.

İlk olarak Bahçelievler esnafını ziyaret ederek esnafla bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman esnafın hizmetkarı olduklarını belirtti.
Ardından Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar odasına geçen Başkan Nihat Çiftçi, Esnaf gurupları temsilcileriyle bir araya geldi.

"BU DARBENİN GERÇEK KAHRAMANI, ESNAF VE TÜM DİĞER UNSURLARI İLE MİLLETİMİZDİR"

Burada bir konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, " 15 Temmuz ülkemiz için çok önemli bir süreçtir. Yapılmak istenilen darbe girişimini önleyen esnafımız, halkımız oldu. Onlar tankların önüne çıkarak sokaklara döküldüler ve bu darbenin gerçek kahramanlarıdır. Bizlerde Esnafımızı ziyaret ederek vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek Allah Razı olsun dedik" şeklinde konuştu.

Ayrıca Ziyaretlerinden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şefik Bakay, Şanlıurfa Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Karakeçili, Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Şanlıurfa TÜMSİAD Başkanı Sade Sade, Şanlıurfa MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Çalışkan'da birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak, ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür ettiler.

Başkan Nihat Çiftçi esnaf bir bir ziyaret etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu