Advert
Advert
Advert

Başkan Güvenç, Muhtarları dinledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanı Halil Haktankaçmaz ve Dernek üyelerini Belediye Meclis Salonunda kabul etti.

Başkan Güvenç, Muhtarları dinledi
Başkan Güvenç, Muhtarları dinledi

  Muhtarlarla bir araya gelen Başkan Güvenç, muhtarlar tarafından hazırlanan, talep ve öneriler dosyasını teslim alarak, 30 Mart Seçimlerinden sonra seçimi kazanan yeni mahalle muhtarlarıyla tanıştı.

            Göreve geldikleri günden itibaren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde yeniden yapılanma çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Güvenç, “Konut, Trafik, imar, parklar ve tapu sorunlarıyla ilgili çalışacağız. Kadrolarımızı ve daire başkanlıklarını oluşturuyoruz. ŞUSKİ’yi kurduk. Daire Başkanlıkları ve şube müdürlüklerimizin gerekli sayıya getirdik. 5 yıl içerisinde Belediye, Şanlıurfalılara teknik açıdan hizmet eden bir kurum olacak. Belediyeyi pratik, seri çalışan bir kuruluş haline getireceğiz. Burada sizler çok önemlisiniz. Bizleri uyaracaksınız, verdiğimiz sözlerin takipçisi olacaksınız. Gördüğünüz sorunları bizlere bildirin” şeklinde konuştu.

            Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Halil Haktankaçmaz ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e yeni görevinin başarılar dileyerek, “Muhtarlarımızın sorunlarını maddeler halinde Sayın Başkanımıza arz edeceğiz” dedi.

            Başkan Güvenç,  muhtarlarla yapılan toplantının ardından Belediye binası önünde birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, muhtarları uğurladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle