Advert
Advert
Advert

BAŞKAN DEMİRKOL, TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Türkiye’nin ‘en temiz’ ilçesi olma yolunda çalışmalarını gece gündüz kavramı gözetmeden sürdüren Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan ve birim müdürleriyle birlikte sabah erken saatlerde Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

BAŞKAN DEMİRKOL, TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU
BAŞKAN DEMİRKOL, TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Haliliye’nin Türkiye’nin ‘en temiz’ ilçesi olma yolunda aralıksız olarak çalışan temizlik işçileriyle aynı sofrayı paylaşan Başkan Demirkol, gayretlerinden dolayı işçilere teşekkür etti.

“BİZİM SAHADAKİ ELİMİZ, KULAĞIMIZ, DİLİMİZ VE GÖZÜMÜZSÜNÜZ”

Başkan Fevzi Demirkol, temizlik işçilerinin belediyenin sahadaki eli, kulağı, dili ve gözü olduğunu söyledi. O bakımdan temizlik işçilerinin kendileri için kıymetli olduğunu söyleyen Başkan Demirkol, şunları söyledi:
“Bizim için önemlisiniz. Sizler, bizim sahada elimiz, kulağımız, dilimiz ve gözümüzsünüz. Elimizsiniz, çünkü bütün sokakları emeğinizle, alın terinizle evinizin içi gibi temizliyorsunuz. Dilimizsiniz, eğer belediyenizle ilgili herhangi bir duyurmamız gereken faaliyet varsa, yeni bir uygulama varsa Haliliye bölgesindeki vatandaşlara sizler anlatıyorsunuz. O bakımdan dilimizsiniz. Sahada vatandaşın yeni bir uygulamayla ilgili talebi varsa, bize iletmede, ulaştırmada aracı olduğunuz için kulağımızsınız. Bütün sahayı tek tek, sokak sokak, cadde cadde bir fiil dolaşarak gördüğünüz için de gözümüzsünüz. O bakımdan bizim için kıymetlisiniz.”

“SORUMLU OLDUĞU SOKAĞIN BELEDİYE BAŞKANIDIR’

Bütün temizlik işçilerine yönelik yaptığı konuşmanın devamında herkesin sorumlu olduğu sokağın belediye başkanı olduğunun altını çizen Başkan Fevzi Demirkol, şöyle konuştu:
“Herkes, sorumlu olduğu sokağın belediye başkanıdır. Herkes temizlediği sahanın, caddenin belediye başkanıdır. Sizler, Haliliye’de ev sahibisiniz. Ev sahibi evini nasıl temizleyecekse sizler de aynı şekilde evinizin içini temizler gibi Haliliye’yi tertemiz yapacaksınız. Ben sizlere ve Cenab-ı Hakk’a güvenerek yeni bir şey söylüyorum; 2016 yılında inşallah, Allah’ın sayesinde, sizlerin sayesinde Haliliye Türkiye’nin en temiz ilçesi olacak. Bu bakımdan çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.”

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Türkiye en temiz Haliliye Belediyesi Temizlik Müdür kahvaltı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler