Advert
Advert
Advert

Başkan Ekinci’den miting gibi seçim bürosu açılışı‏ (VİDEOLU)

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, yaklaşan genel seçimler öncesi AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları için Hayati Harrani Mahallesi’nde seçim bürosu açtı.

Başkan Ekinci’den miting gibi seçim bürosu açılışı‏ (VİDEOLU)
Başkan Ekinci’den miting gibi seçim bürosu açılışı‏ (VİDEOLU)

 Seçim bürosunun açılışında kalabalığa hitap eden Başkan Ekinci, ‘Ak kadrolarla Şanlıurfa ve Eyyübiye'yi güzel günler bekliyor.’ dedi.

Eyyübiye İlçesi Hayati Harrani Mahallesi Komiser Şakir Caddesi’nde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları için Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci tarafından açılan seçim bürosu adeta miting havasında geçti. Yüzlerce vatandaşın katıldığı seçim bürosu açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Milletvekili Adayı Seyit Eyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı İsmail Demirbaş, Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Ali Elçi, Yusuf Çiftçi ve Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Sağlam'ın katkı sunduğu seçim bürosu açılışına ayrıca, AK Parti'ye destek vermek amacıyla Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Fethi Kaya, Eyüpkent Mahalle Muhtarı Cuma Şah, Osmanlı Mahalle Muhtarı Salih Çiftçi, Yukarı Yazıcı Mahalle Muhtarı Hasan Irmak, Hamzababa Mahalle Muhtarı İsmail Zengi, Aşağı Yazıcı Mahalle Muhtarı Halil Aslan, Yolbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Demirkan, Damla Suyu Mahalle Muhtarı Hüseyin Biliz, Aşağı Kesme Mahalle Muhtarı Ali Taş, Doğu Kesme Muhtarı Ömer Ekber, Büyük Yıldız Muhtarı Halil Aslan, Yenice Mahalle Muhtarı Muhittin Göktaş, Demirli Mahalle Muhtarı Fevzi Çiftçi, Ceylan Mahalle Muhtarı Mehmet Aslan, Çiçek Mahalle Muhtarı Mehmet Çiçek, Kaymaklı Mahalle Muhtarı Ahmet Demir, Türkoğlu Mahalle Muhtarı Mehmet Çiftçi ile  Aşağı Kuşlu Mahalle Muhtarı Hamet Baylan da katıldı.

Adeta miting havasında geçen seçim bürosunun açılışında yoğun ilgi gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati ile Milletvekilleri ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, vatandaşlara AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmetleri aktardı. Konuşmaların sık sık alkış ve tezahüratlarla kesildiği seçim bürosunun açılışını, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Milletvekilleri Seyit Eyüpoğlu, Abdulkerim Gök ile Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci yaptı. Seçim bürosunun açılışının ardından vatandaşlarla sohbet eden ve gelen talepleri dinleyen ilgililer taleplerin karşılanması için düğmeye bastı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, seçim bürosu açılışında yüzlerce kişiye hitap ederek bir konuşma gerçekleştirdi. Sık sık tezahüratlara tutulan Başkan Ekinci; “Bizler bu yola çıkarken tek amacımız vardı, sizlerin hizmetkarı olmak. Bu yolda da çok şükür bu güne kadar geçen bir yıllık süre zarfında Allah’a çok şükür alnımız ak davamız hak olarak karşınıza çıkıyoruz. Bundan 13 yıl öncesine gittiğimizde hakikaten hasta bir ülkemiz ve sıkıntılı bir ülkemiz vardı. Neredeyse iflas etmiş, bir dolara muhtaç bir ülkemiz vardı. Ve de düşmana korku veren liderler yoktu. Ama hastanelerin pencerelerinde el salladığında doların düştüğü, görülmediğinde ise doların yükseldiği bir ülke vardı. 1994 yılında başladığı belediyecilikle bizleri bugüne getiren Recep Tayyip Erdoğan sayesinde Allah’a çok şükür bugün, bırakın hasta ülke olmayı dünyada sözü dinlenen birkaç ülkeden biri haline geldik. Tabiî ki birilerinin hoşuna gitmez bu olay, tabiî ki küresel güçler bunu istemezler. Sizler onunla beraber oldukça, bu davaya sahip çıktıkça dışarıda bu oyunu oynamaya devam etsinler. Allah’ın izniyle hiçbir yere varamayacaklar, sizin desteğiniz ve duanız olduğu sürece.” İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin ardından Hayati Harrani Mahallesi sakinlerine hitap eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök, şunları söyledi;

“Emin olunuz ki, AK  kadronun icraatleri saymakla bitmez. Bizim işimiz çok, biz Urfa’ya sevdalıyız. Bizim yapaklarımız çok. Ondan dolayı hizmeti ibadetle eş değer gördüğümüz için niyetimiz iyi, inşallah da akibetimiz iyi olur.”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyüpoğlu ise; “Heyecanlısınız, bize de heyecan verdiniz. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın yol arkadaşı Sayın Nurettin Nebati, sizlere hizmet için geldi. Başbakanımız Urfa’yı seviyor. Nurettin Bey’e diyorlar ki, Urfa’nın sorunlarını öğren Ankara’ya gel tüm kapılar sana açılsın.” Dedi.

Seçim bürosu açılışında son olarak konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Şanlıurfa milletvekili Adayı Nurettin Nebati ise şunları söyledi;

“Başbakamınız, Urfa’ya selamlarımı ilet çünkü beni coşturdu, Allah onların coşkularını ve emeklerini arttırsın dedi. Biz size hizmet etmek için geldik. Dedi ki büyüklerimiz, Urfa’ya çok değerli arkadaşlarınla gidiyorsun. Hizmet etmeye gidiyorsun. Hizmete mi dedim, hayır. Nasıl ki 13 yıldır bu devlet bu millete, sizde 12 kişi olarak hizmetçilik yapmaya gidiyorsunuz.”

Yapılan konuşmaların ardından, seçim bürosu büyük coşku ve havai fişekler altında açıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması