Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset BAŞKAN EKİNCİ TOMA’NIN ÜSTÜNDE

BAŞKAN EKİNCİ TOMA’NIN ÜSTÜNDE

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren adeta kentteki seferberliğe öncülük etti. Başkan Ekinci Ak Parti il Binası, Tugay Komutanlığı ve Valilik önündeki vatandaşlarla demokrasi nöbeti tuttu.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2016 Pazartesi 09:37
BAŞKAN EKİNCİ TOMA’NIN ÜSTÜNDE

FETÖ terör örgütüne mensup bir grup askerin darbe girişimine karşı kentte oluşturulan seferberliğe öncülük eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci valilik binası önündeki TOMA’nın üstüne çıkıp vatandaşlara seslendi. ‘Alanları boş bırakmamalıyız, devletimize ve hükümetimize sahip çıkmalıyız’ konuşmalarıyla vatandaşlara moral veren Başkan Ekinci, darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren meydanlarda kaldı. Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, Tugay Komutanlığı ve Valilik önünde oluşan yığınları bir an bile yalnız bırakmayan Başkan Ekinci, “bu demokrasi mücadelesiyle FETÖ terör örgütü yok olana kadar uyumayıp meydanları boş bırakmayacağız” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci valilik binası önündeki TOMA’nın üstüne çıkıp vatandaşlara hitap etti. Başkan Ekinci konuşmasında şunları söyledi; "Bu darbe en başta size yapılıyor. Bu darbe bu millete yapılıyor. Bu darbe bu millete hizmet eden insanlara yapılıyor. Halkın iradesini alt etmek istiyorlar. Artık o darbe günleri geride kaldı. Bu milletin tarihine baktığınızda İstanbul'un fethini görürsünüz. Bu milletin tarihine baktığınızda Çanakkale'yi, Dumlupınar'ı görürsünüz. Bu milletle yola çıkıldı bu milleti kimse yolundan çeviremez. Biz iyi niyetli güvenlik kuvvetlerimizin yanındayız; kötü niyetlilerin ise karşısındayız. İyiler burada, yanlış olanlar da çok az olsa bile onlarda arındırılacaktır. Bu zatlar temizlenecektir. Onlarda biliyorlar ki 30 Ağustos’ta Askeri şurada zaten gidecekler. Ama rahat durmadılar. Bu gidişleri de daha da erkene aldılar. Daha erken gidecekler. Sabaha kadarki sizin buradaki duruşunuz devletinize ve milletinize sahip çıkma duruşunuzdur. Devletimize sahip çıkma duruşumuz, Bu millete sahip çıkma duruşudur. Kutlu olsun bu yürüyüşümüz. Bayramımız Kutlu olsun. Devletimizin başındakiler, iktidarımız her şey kontrol altında demeyene kadar buradan ayrılmak yoktur. Allah hepinizden razı olsun.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com