Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem BAŞKAN EKİNCİ, PERSONELLERLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

BAŞKAN EKİNCİ, PERSONELLERLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi’nde çalışan kurum personelleri ile ilk toplantısını yaparak bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2014 Çarşamba 12:23
BAŞKAN EKİNCİ, PERSONELLERLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

30 Mart 2014 Tarihinde yapılan yerel seçimlerinde büyük bir zaferle ayrılan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasından sonra Eyyübiye Belediyesi’ne tasfiye komisyon kararı ile geçen kurum personelleri ile SGK il binası konferans salonunda ilk toplantısını yaparak tanıştı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, yapmış olduğu tanışma toplantısında kendini kısaca tanıtarak Eyyübiye için düşünmüş olduğu hizmetleri ve projelerini anlatarak bu düşünmüş olduğu projeleri hayata geçirmek için hep birlikte bir ekip ruhu ile hareket edeceklerini, Eyyübiye için düşüncesi olan, projesi olan, fikri olan herkese kapılarının açık olduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti.  ‘’Eyyübiye ilçemiz yeni kurulan bir ilçedir.

Yeni kurulması sebebiyle birçok sorunları ve eksiklikleri olan bir ilçemizdir. Bu eksikleri ve sorunları hep birlikte el birliği ile çözeceğiz. Hepimizin bildiği gibi Eyyübiye ilçesi 362 bin nüfusa sahip büyük bir ilçedir. Nüfus bakımından Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi konumunda olup 151 yerleşim yeri alanı vardır.

Eyyübiye Belediyesi yeni kurulan bir Belediye olduğu için, gönül isterdi ki, yeni bir hizmet binamızın olmasıydı, yine gönül isterdi ki teşkilatın daha önceden kurulmuş olması gerekiyor. Ama tabii ki zaman ilerliyor ve hiç zaman kaybetmeden bu eksikliklerin acilen giderilmesi gerekiyordu.

Bu minvalde Eyyübiye Belediyesi için ekip ruhu ile hareket ederek eksiklikleri ve sorunları hep birlikte çözeceğiz.’’ Dedi.

Toplantı daha sonra karşılıklı soru, cevap şeklinde sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com