Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Başkan Eğilmez'den Mezun olduğu Gazi Lisesine vefa VİDEO ve FOTOĞRAFLI

Başkan Eğilmez'den Mezun olduğu Gazi Lisesine vefa VİDEO ve FOTOĞRAFLI

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Gazi Lisesi Mezunları Dernek Başkanı İbrahim Toru ve dernek yönetimi ile beraber mezun olduğu Gazi Lisesini ziyaret ederek başarılı öğrencilere sinema davetiyesi verdi.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2012 Çarşamba 14:12
Başkan Eğilmez'den Mezun olduğu Gazi Lisesine vefa VİDEO ve FOTOĞRAFLI

Gazi Lisesini ziyaret ederek mezun olduğu sınıftaki sıraya oturan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, duygulu anlar yaşadı.

 

Okul ziyaretinde sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Başkan Av. Yusuf Eğilmez, okumanın ve çalışmanın sayesinde eğitim kalitesinin yükseleceğini belirtti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!...

 

Öğretmenlerin gayretlerini öven Başkan Eğilmez, öğrencilere nasihatlerde bulundu. Ziyaretiyle ilgili duygulu sahneler yaşadığını belirten Başkan Eğilmez; “Bugün Gazi Lisesi Mezunları Derneği üyesi arkadaşlarımızla birlikte hepimizin okuduğu ortaokulu liseyi ziyaret ettik. Başta müdürümüz olmak üzere öğrenci kardeşlerimizi ziyaret ettik. Duygulu sahneler yaşadık. Çünkü bizim 6 yılımız bu okulda geçti. Aynı zamanda burada okuyan 150 öğrenci kardeşimizi sinemaya 1915 Çanakkale filmini izlemeye davet ettik.  Yine 150 öğrenci kardeşimizi öğretmenlerle bowling oynamaya davet ettik. Bu vesile ile başta Gazi Lisesi Mezunları Derneği olmak üzere Okul Müdürümüze ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Geleceğin Türkiye’sinde bu öğrencilerin olacağını belirten Gazi Lisesi Mezunları Dernek Başkanı İbrahim Toru; “Gazi Lisesi Mezunları olarak örnek profil teşkil eden ve okulumuzdan mezun olmuş kişileri öğrencilerimizle geleceğe yönelik çalışmalar amacıyla program düzenledik. Konuğumuz AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez oldu. Dernek adına kendilerine teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimize her türlü desteği veriyoruz. Maddi olanakları olmayan öğrencilerimize burs veriyoruz. Gelecekte sizde yapabilirsiniz diyoruz. Bu bayrağı kendilerine devretmek istiyoruz” dedi

 

Okula ve öğrencilere desteklerinden dolayı AK Parti İl Başkanı ve Dernek yönetimine teşekkür ettiğini belirten Gazi Lisesi Müdürü Abdulzahit Dalbaş; “Okulumuza yaptıkları ziyaretten dolayı Gazi Lisesi Mezunlarına teşekkür ediyoruz. Konumuz olan Yusuf Beye teşekkür ediyoruz. Okul olarak derneğimizin çok büyük desteklerini görüyoruz. Daha öncede ders notları iyi olan öğrencilerimize çeşitli hediyeler verilmişti. Şimdi de jest yaparak 150 öğrencimizi sinemaya, 150 öğrencimizi de bowling salonuna davet ettiler. Kendilerine okulumuz ve öğrencilerimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Okul öğrencilerine yönelik deneme sınavı gerçekleştirdiklerini belirten Gazi Lisesi Mezunu Birey dershaneleri Müdürü Ömer Ağ, ise dereceye girmiş öğrencilere kitap hediye etti.

Haber Ömer Aslan / www.balikligol.com

 

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com