Advert
Advert
Advert

Başkan Eğilmez ve yeni Başkan adayı Beyazgül basın önüne çıktı VİDEO

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ile 4 Ocak 2015 tarihinde yapılacak AK Parti İl kongresine tek liste ile gidecek olan Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, İl Başkanlığında birlikte basın toplantısı düzenledi.

Başkan Eğilmez ve yeni Başkan adayı Beyazgül basın önüne çıktı VİDEO
Başkan Eğilmez ve yeni Başkan adayı Beyazgül basın önüne çıktı VİDEO

AK Parti İl binasında il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın açıklamasında bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Genel Merkezinin 4 Ocak 2015 tarihinde yapılacak AK Parti Şanlıurfa il kongresinde Zeynel Abidin Beyazgül’ü aday gösterdiğini ve tek liste halinde kongreye gideceklerini ifade etti.

 

Aday belirleme sürecinde AK Parti Genel Merkezinin çok hummalı bir çalışma yaptığını ve tüm aday adayların içerisinden Zeynel Abidin Beyazgül'e görevin tevdi edildiğini belirten Başkan Eğilmez; "Bu kongremizde bir bayrak değişimi olacak. Zeynel Abidin Bey’in deyimiyle ‘Havada ikmal olacak’. Yani hızımızda bir düşül olmayacak. 2015 seçimlerinde de inşallah Zeynel Abidin başkanlığında Şanlıurfa’da çok güzel çalışmalar elde edeceğiz” diye ifade etti.

 

Eğilmez, 4 yıl boyunca il başkanı olarak görev yaptığına da dikkat çekerek, “Bu süreçte de yüzümüz ak bir şekilde bütün sınavlardan geçtik. Referandum olsun, genel seçim olsun, yerel seçim olsun, cumhurbaşkanlığı seçimi olsun tüm seçimlerde oyumuzu arttırarak bugüne geldik. Bu süreçte birçok yol arkadaşımızla birlikte bu başarılara imza attık” diye kaydetti.

 

AK Parti İl Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise, görevinin zor bir görev olduğunu belirterek, “Önümüzde bir seçim var. Hızımızı kesmeden devam etmek zorundayız. Urfa’ya hizmet etmek benim için güzel bir şereftir. Geçmişte de hizmet için ne gerekliyse yapmaya gayret ettim” şeklinde konuştu.

 

Demokratik hayata bir katkıda bulunacağını düşündüğünü belirten Beyazgül, “Urfa’nın gelişmesine bir katkıda bulunacağımı düşünüyorum, hemşerilerimizle daha iç içe yaşayarak sorunlarını birlik ve beraberlik içerisinde götürerek Ankara’da çözebilmenin gayretleri içerisinde olmayı düşünüyorum” diyerek Türkiye Noterler Birliği Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmeye devam ettiğini sözlerine ekledi.

 

Basın toplantısı, Eğilmez ile Beyazgül’ün basın mensuplarının sorularını cevaplaması ile sona erdi.

Zeynel Abidin Beyazgül Yusuf Eğilmez ak parti şanlıurfa urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
akplı     2014-12-30 senın döneminde akp urfada zirveye çıktı bundan sonra gelen yönetim çok zor durumda kalacak gibi görünüyor
harun     2014-12-30 gece gündüz çalıştın dik durdun diklenmedin teşekürler
esnaf     2014-12-30 güle güle dürüst çalışkan başkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!