Advert
Advert
Advert

Başkan Demirkol, Vatandaşların Taleplerini Yerinde Dinliyor

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek, yapılan çalışmaları da yerinde incelemek amacıyla sürdürdüğü programlar kapsamında Osman Gazi Mahallesini ziyaret etti. Parktaki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol, “Daha güzel Haliliye’de yaşamaları için halkımızın her zaman hizmetindeyiz” dedi.

Başkan Demirkol, Vatandaşların Taleplerini Yerinde Dinliyor
Başkan Demirkol, Vatandaşların Taleplerini Yerinde Dinliyor admin

 

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan Başkan Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında günün ilk ışıklarıyla birlikte Osman Gazi Mahallesini ziyaret etti. İlk olarak Arap Hoca Parkındaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Demirkol, parktaki görevlilerden de çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Parktaki vatandaşlarla da görüşerek, talep ve teşekkürlerini dinleyen Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmaları görüştüğü vatandaşlara aktardı.
Başkan Fevzi Demirkol, parktaki incelemelerinin ardından Emniyet Caddesindeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerini açan esnaf ile görüşen Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak vatandaşa hizmet için aralıksız çalıştıklarını söyledi.

Yaptığı gezi ve incelemelerle ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, şunları kaydetti:
“Sabahın erken saatlerinden itibaren Haliliye’nin çeşitli sokaklarında ayrıca müdürlüklerimizin çalışmalarının bulunduğu bölgelerde incelemelerde bulunduk. Halkımızın bu noktadaki yaşantısını bir kez daha gözlemlemiş olduk. Park Bahçe Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceledik. Başladığımız zaman ‘temiz Haliliye’ demiştik, ‘tertemiz Haliliye’, ‘yeşil Haliliye’ demiştik, ‘yemyeşil Haliliye’ noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımızda temizlik, park bahçe ve fen işleri müdürlüğümüzün tüm personellerine teşekkür ediyoruz. Daha güzel Haliliye’de yaşamaları için halkımızın her zaman hizmetindeyiz.”

Başkan Demirkol, incelemelerinin ardından mahalleden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır