Advert
Advert
Advert

Başkan Demirkol, İlk İftarda Yine Vatandaşlarla Birlikteydi

Haliliye Belediyesi, Ramazan Ayı iftar sofraları geleneğini bu yılda sürdürüyor. İftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar aynı anda orucunu açarken, Başkan Fevzi Demirkol da ilk iftarda her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarla birlikte oldu.

Başkan Demirkol, İlk İftarda Yine Vatandaşlarla Birlikteydi
Başkan Demirkol, İlk İftarda Yine Vatandaşlarla Birlikteydi admin

 

Haliliye Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofraları uygulamasını bu yılda Ramazan Ayı boyunca Rabia Meydanında devam ettiriyor. Kurulan iftar sofrasına katılım yoğun olurken, Başkan Fevzi Demirkol’da aynı sofrada vatandaşlarla orucunu açıyor. İftara az zaman kala iftar sofralarını dolduran vatandaşlara, görevliler tarafından anında yemekleri ve suları ikram ediliyor. Bu yıl 4’üncü kez düzenlenen iftar sofrası, vatandaşların da taktirini topluyor.

Haliliye Belediyesinin geleneksel hale getirilen iftar sofrasıyla ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, “11 ayın sultanı Ramazan Ayında, ilk orucu tuttuk ve ilk iftarı yapmış bulunuyoruz. Bizi, Ramazan’a kavuşturan Cenab-ı Hakk’a hamt ediyoruz ve bu dördüncü yılımızda da yine aynı şekilde Haliliye Belediyesinin iftar sofrasındayız. Bizi, sağlıkla, huzurla, mutlulukla bu dördüncü seneye kavuşturan Cenab-ı Hakk'a hamdımız ve şükrümüz ziyadesiyle fazladır. Yine aynı şekilde inşallah, vatandaşlarımızla, halkımızla, milletimizle Cenab-ı Hakk bizleri nice bayramlara kavuştursun.     Bizim buradaki iftarımız ve sahurumuz, dört senedir devam etmektedir. Muhtaç olsun olmasın, herkesi bu soframıza davet ediyoruz. Sofranın manevi havasına ve ayrıca sahip olduğumuz değerlere şükretmemiz açısında bu havayı çocuklarımızla birlikte teneffüs etmemiz gerekiyor” dedi.

Öte yandan, Haliliye Belediyesi tarafından her gece sahur ve her akşam iftar sofrası, Ramazan Ayı boyunca Rabia Meydanına vatandaşların hizmetinde olacaktır.

Başkan Fevzi Demirkol Fevzi Demirkol ilk iftar Fevzi Demirkol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2017-05-28 Fakir fukarayı gözeten yoksulları doyuranlardan Allah razı olsun Haliliye belediyesine teşekkürler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu