Advert
Advert
Advert

Başkan Demirkol, Gençlere Deneyimlerini Aktardı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şubesi Gençlik Kurulunun düzenlediği “Şanlıurfa’da Belediyecilik ve Yerel Siyaset” programında gençlere deneyimlerini anlatıp, merak ettikleri soruları yanıtladı.

Başkan Demirkol, Gençlere Deneyimlerini Aktardı
Başkan Demirkol, Gençlere Deneyimlerini Aktardı admin
 
 
Başkan Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Genç MÜSİAD’ın “Şanlıurfa’da Belediyecilik ve Yerel Siyaset” programının konuğu oldu. MÜSİAD Şubesinde düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Başkan Demirkol’u, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Osman Yetkin ve üyeleri karşıladı. Tanışma ile başlayan söyleşide Başkan Demirkol, ilk olarak Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Yapılan hizmetlerle ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili soru, cevap şeklinde devam eden söyleşinin son bölümünde Başkan Demirkol, gençlere tecrübelerini aktardı. Geçmişte yaşadığı olaylardan bahsederek, çözümleri konusunda gençlere bilgiler veren Başkan Demirkol, gençlere bazı tavsiyelerde de bulundu.
Başkan Demirkol, geleceğin teminatı olan gençlere çok önem verdiğini ve bu nedenle gençliğe yönelik hizmetleri çalışmalarında her zaman ilk sıralarda tuttuklarının altını çizdi. Gençlere; “gelin bu şehir için birlikte çalışalım, geleceği birlikte inşa edelim” diyen Başkan Demirkol, konuşmalarını Çanakkale’de vatan savunması için şehit düşen gençleri hatırlatarak bitirdi.
 
Programın sonunda Genç MÜSİAD Şube Başkanı Osman Yetkin, Başkan Demirkol’a konuşmalarından dolayı teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle