Advert
Advert
Advert

Başkan Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesini ziyaret ederek, çalışmaları denetleyip mahalle sakinleriyle görüştü.

Başkan Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde İncelemelerde Bulundu
Başkan Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesinde İncelemelerde Bulundu admin

 

Mahallede yapılması gereken çalışmaların da kısa sürede tamamlanacağının altını çizen Başkan Demirkol, “Mahalledeki eksikliklerimizi tespit ettik. Yarından itibaren bu eksiklikleri yapmaya başlayacağız” dedi.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Üyesi İsmail Güneş ve birim müdürleriyle birlikte Ahmet Yesevi Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Ömer Çiçek tarafından karşılanan Başkan Demirkol, ilk olarak muhtarlıkta vatandaşlarla görüştü. Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle görüştükten sonra beraberindekilerle birlikte mahallede incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, eksiklikleri belirleyen Başkan Demirkol, çalışmaların yapılması konusunda beraberindeki müdürlere de talimat verdi.

Başkan Fevzi Demirkol, incelemelerini tamamlamasının ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Ahmet Yesevi Mahallemizde, belediye meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimizle birlikte incelemelerde bulunduk. Müdürlerimiz ve muhtarımızla mahallenin durumunu bir kez daha gözden geçirdik. Ahmet Yesevi Mahallemiz nüfus itibariyle Haliliye İlçemizin en büyük ikinci mahallesidir. Bu bölgelerdeki çalışmalarımızda fen işleri, temizlik, park bahçe, zabıta müdürlerimiz bize refakat etti. Mahalledeki eksikliklerimizi tespit ettik. Yarından itibaren bu eksiklikleri yapmaya başlayacağız. Sevindirici kısmı şu; Ahmet Yesevi Mahallemizde yolu bitmemiş sokağımız kalmadı. Bu bizim açımızdan Ahmet Yesevi Mahallemizin yol ihtiyacının çözüldüğünü göstermiş bulunuyor.”
Mahalle Muhtarı Ömer Çiçek ise, “Mahallemizi dolaştık, eksikliklerini tespit ettiğimiz çalışmaları yapacağız ve zaten mahallemizde çok fazla eksiğimiz bulunmamaktadır. Çalışmalarından dolayı Başkanımız Fevzi Demirkol ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Demirkol, açıklamaların ardından mahalleden ayrıldı.

Başkan Demirkol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu