Advert
Advert
Advert

Başkan Çiftçi’nin Eşi Sema Çiftçi: Biz, Büyük Bir Aileyiz

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çitçi'nin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından tespit edilen ve daha önceki süreçlerde gıda, giyim ve hijyen yardımının yapıldığı maddi olanakları kısıtlı ailelerle iftarda buluştu.

Başkan Çiftçi’nin Eşi Sema Çiftçi: Biz, Büyük Bir Aileyiz
Başkan Çiftçi’nin Eşi Sema Çiftçi: Biz, Büyük Bir Aileyiz admin

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, maddi olanakları kısıtlı ailelerle düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından saha çalışmaları sırasında tespit edilen ve gıda, giyim ile hijyen yardımının yapıldığı ailelere yönelik düzenlenen iftar yemeğine ev sahipliği yapan Başkan Eşi Sema Çiftçi, özellikle çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncaklar dağıttı. 
Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftarın ardından çocuklar parklardaki oyun gruplarında vakit geçirirken, Başkan Eşi Sema Çiftçi ise aile bireyleri ile sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. 
Başkan eşi Çiftçi iftarın ardından yaptığı kısa değerlendirmesinde, "Biz, tüm Şanlıurfa olarak büyük bir aileyiz. Kadınlarımızın sıkıntısı ile dertlenen bir ekibiz. Birbirimize uzattığımız yardım elinin birlikteliğimizin devamını getirmesini diliyorum. İftarımıza katılan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Sema Çiftçi Sema Çiftçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe