Advert
Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN İLÇE TEŞKİLATLARINA ZİYARET

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyarete birlik ve beraberlik mesajları verildi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN İLÇE TEŞKİLATLARINA ZİYARET
BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN İLÇE TEŞKİLATLARINA ZİYARETŞanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Başkan Çiftçi ilk olarak Karaköprü ilçe teşkilatına geçti. Burada İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Başkan Çiftçi, partililerle sohbet ederek fikir alış verişinde bulundu.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ziyarette yaptığı açıklamada, Şanlıurfa’nın yeni büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye başarı dileğinde bulunarak Büyükşehir Belediye Başkanının Karaköprülü birinin olmasının kendilerine gurur verdiğini söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise, “Ziyaretlerimize en üst noktada bizi temsil eden İl Başkanlığımızla başladık. Daha sonra doğup büyüdüğümüz Karaköprü ailesine geldik. Sonra Haliliye ve Eyyübiye teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Ben bu süreç içerisinde destek veren bugüne kadar bizimle yol arkadaşlığı yürüten Karaköprü ilçe başkanlığımıza yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bunun bir veda olmadığını yepyeni bir kavuşma olacak” dedi.

 Başkan Çiftçi ilçe ziyaretleri kapsamında sırasıyla ilk olarak Haliliye daha sonrada Eyyübiye ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Burada parti teşkilatları ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Çiftçi, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 Haliliye İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında bir açıklama yapan ilçe Başkanı Mehmet Canpolat Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’nin teşkilata yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

 Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ise Başkan Çiftçi’nin yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı