Advert
Advert
Advert

Başkan Çiftçi, Vatandaşlarla Bayramlaştı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşlarla bayramlaştı. Bayram namazının ardından güne şehitlik ve kabir ziyaretleri ile başlayan Başkan Çiftçi, vatandaşların bayramını kutlayarak dualar etti.

Başkan Çiftçi, Vatandaşlarla Bayramlaştı
Başkan Çiftçi, Vatandaşlarla Bayramlaştı admin

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bayramın ilk günü sabah namazının ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Askeri şehitlik ve kentin diğer bölgelerindeki mezarlıkları ziyaret eden Başkan Çiftçi, burada vatandaşların bayramlarını kutlayarak, ebediyete göç edenler için dualar etti.
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri tarafından vatandaşlara dağıtılan Yasin-i Şerif ile lokum ve şeker ikramına da katılan Başkan Çiftçi, aynı uygulamanın 13 ilçenin tümünde gerçekleştirildiğini söyledi.
Kabir ziyaretleri sırasında yaptığı kısa değerlendirmesinde tüm Şanlıurfa halkının bayramını kutladığını da sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Ramazan Bayramını halkımızın en iyi şekilde değerlendirmelerini temenni ediyorum. Eş, dost, akraba ziyareti ile bu günü anlamlandıran birlikteliğimizin daim olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

 

Nihat Çiftçi vatandaşlarla bayramlaştı Nihat Çiftçi vatandaşlarla bayramlaştı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle