Advert
Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ-video

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir yasası ile birlikte ilçeye bağlanan 86 köy muhtarları ile bir araya geldi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ-video
BAŞKAN ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ-video

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen yemekli toplantıya Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Nuri Güzel ve yönetim kurulu ve 86 köy muhtarı katıldı.
Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, toplantıda muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada; “Öncelikle Büyükşehir yasası kapsamında Karaköprü’yü ilçe yapan başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz, Karaköprü’nün ilçe olmasını sağlayan Sayın Başbakanımızdır, çünkü Karaköprü’nün ilçe olmasını söyledi. Bizler muhtarlarımızı önemsiyoruz, bizim için kıymetliler çünkü onlar seçilmiş insanlarıdır, o mahallenin kanaat önderi, seçilmişi ve köyün her türlü işlerini takip eden kişilerdir” dedi.
AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Nuri Güzel ise yaptığı konuşmada “Karaköprü Belediye Başkanımız çalıştı hizmet yaptı Sayın Başbakanımızda bunu gördü ve Karaköprü’yü ilçe yaptı, Karaköprü hizmet ve çalışmalar ile ilçe olmayı hak etti, Büyükşehir yasası ile en karlı çıkan köyler olacak çünkü hizmet yağacak köylere Belediye alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile hiçbir sorun bırakmayacak” dedi. Daha sonra toplantıya katılan köy muhtarları ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı