Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Başkan Çiftçi ilk üç'e girdi

Başkan Çiftçi ilk üç'e girdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Türkiye genelinde 30 Büyükşehir Belediyesi arasında düzenlenen 'Performans Ölçümü' sonuçlarını içeren ankette üçüncü oldu.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2016 Pazar 01:16
Başkan Çiftçi ilk üç'e girdi

Şanlıurfa kent merkezinin yanı sıra 13 ilçe ve 3 bin kırsal mahalleye hizmet ulaştıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çalışmaları ile takdir toplarken, ulusal gündemde de adından sıkça söz ettiriyor.

Alt ve üstyapıdaki çalışmaların yanı sıra sosyal hayata yönelik vizyonel projeleri ile gündem oluşturan Büyükşehir Belediyesi bu kez bir başarıya daha imza attı.

Türkiye genelinde 30 Büyükşehir Belediyesini içeren anket çalışmasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ankete katılanların en çok oy verdiği isimlerin başında geldi.

Ankette yüzde 71.4'lük puanla üçüncü sırada yer alan Başkan Nihat Çiftçi, Doğu ve Güneydoğu'nun yanı sıra birçok bölgede en çok oy alan isim olarak listede yerini aldı.

Ankette ilk sırayı yüzde 73.8'lik oy oranı ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ikinci sırayı yüzde 72.6'lık oy oranı ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek alırken, üçüncü sırada ise yüzde 71.4'lük oy oranı ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi aldı.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com