Advert
Advert
Advert

Başkan Çiftçi, esnafı önemsiyoruz

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ilçede faaliyet gösteren pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Başkan Çiftçi, esnafı önemsediklerini söyledi.

Başkan Çiftçi, esnafı önemsiyoruz
Başkan Çiftçi, esnafı önemsiyoruz

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ilçede rutin olarak düzenlemiş olduğu esnaf toplantısını bu kez pazarcı esnafı ile yaptı.

Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı, Karaköprü semt pazarcıları Dernek Başkanı Mustafa Kaçan, Karaköprü Belediyesi Zabıta Birimi ve Karaköprü’de faaliyet gösteren pazarcı esnafı katıldı.

Toplantıda pazarcı esnafı ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Çiftçi, pazarcı esnafının sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.

Toplantı sonrası açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Modern kentlerde özellikle halkımızın sağlıklı bir ortamda alış veriş yapması için ilçemizin; Batıkent, Narlıkuyu ve Atakent mahallelerinde yeni sistem semt pazarları yapılıyor. Esnaflarımızın düzen ve nizam içerisinde olması, pazarlarımızın sağlıklı ve yaşanılabilir olması Karaköprü’de yaşayan insanlarımıza sağlıklı hizmet verebilmesi noktasında pazarcı esnafımızla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Biz birlikte üretime önem veriyoruz. Bizim için esas olan halkımızın mutluluğudur. Halkımızın memnuniyetidir. Onların pazarlarda gönül rahatlığı ile gidip alış veriş yapmalarıdır. Bunun için gerekli olan kararlar alındı. Esnafımızla birlikte aldığımız bu kararları uygulamaya geçireceğiz. Hepimiz Karaköprü için çalışıyoruz” dedi.

Toplantı sonunda, Karaköprü semt pazarcıları Dernek Başkanı Mustafa Kaçan, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Karaköprü Belediyesi Zabıta Birimine plaket takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır