Advert
Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ AKÇAKALE ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığında esnaf gurupları ile bir araya geldi. Başkan Çiftçi, her zaman esnafın yanında olduklarını vurguladı.

BAŞKAN ÇİFTÇİ AKÇAKALE ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN ÇİFTÇİ AKÇAKALE ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ admin

Akçakale'deki çalışmaları denetleyen Başkan Çiftçi, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay ile birlikte Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Ay ve esnafıyla bir araya geldi.

 

Her zaman esnafın yanında olacaklarını vurgulayan Başkan Çiftçi, Akçakale’de yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattı. Başkan Çiftçi: "Her ilçe nüfusuna ve alanına göre hizmet alıyor. Adalet içinde hizmet ediyoruz. Akçakale ilçemizde acil yapılması gereken işler var. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Ağveren projesini çalışıyoruz. Bu proje ile Akçakale ve Harran ilçelerimizin kırsal mahallerindeki içme suyu problemi ortadan kalkacak. Büyük bir projedir. Planlı bir şekilde çalışıyoruz. Esnafımız şehrin bereketi ve hareketidir" dedi.

 

Akçakale ve esnafa yaptığı çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Ay: "Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Her ilçede Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarının yansımasını gördüğün ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay ise başarılar diledi.

 

Başkan Nihat Çiftçi'nin esnafa verdiği desteklerinden dolayı Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Ay plaket takdim etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak