Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Başkan Bayık, Hilvan'ı Radyo Liva'da anlattı

Başkan Bayık, Hilvan'ı Radyo Liva'da anlattı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Şanlıurfa'nın köklü radyolarından olan Radyo Livanın konuğu oldu.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 15:06
Başkan Bayık, Hilvan'ı Radyo Liva'da anlattı

Usta şiir yorumcusu İsmet Polat'ın hazırlayıp sunduğu Nağmeler Körfezi'ne konuk olan Bayık, 2009 yılından beri Hilvan'da gerçekleşen değişimleri dile getirdi. Dört yıllık belediye hizmetlerini anlatan Hilvan belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, çalışmalarını anlatırken zaman zaman duygusal anlar yaşadı.

Hilvan'da yapılan hizmetleri anlatırken bazen utanıyorum diye Bayık" Hilvan ilçemiz şimdiye kadar hizmet görmemiş, belediyeciliğin ne olduğunu bilememiş ya da bildiği halde belediyeden gerektiği hizmeti görememiştir. Bizim 4 yıl içerisinde yaptıklarımız asıl olması gerekenlerdir. Halka hizmet etmek zaten bizim görevimizdir. Çünkü biz bu milletin bu memleketin hizmetkarıyız. Ama şimdiye kadar olmamışları yaptığımız için bazen bunları dile getirmek zorunda kalıyoruz" dedi.

Belediyeciliğin rutin görevlerinin yeraltı ve yerüstü çalışmalarla sınırla olmadığının altını çizen Bayık, Hilvan'a sosyal belediyecilik anlayışını da getirdik. Destek vermediğimiz kurum kalmadı. Özellikle eğitim alanında gerek okullara ve gerekse de kadın kültür merkezlerine büyük desteklerimiz oldu. Bunların yanında toplum inancının ön plana çıktığı ibadethane ve taziye evlerinin onarım ve inşaatlarına büyük katkıda bulunduk" dedi.

Yaklaşık 2 saatlik bir söyleşiden sonra bütün anne ve anne adaylarının günün kutlayan Bayık " Gücümüze güç, umudumuza umut katan annelerimizdir"  diyerek annelerle ilgili bir şiiri okuyarak  radyo dinleyicilerine ulaştırdı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com