Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Basın Konseyi: "Gazetecileri sağduyulu olmaya çağırıyoruz"

Basın Konseyi: "Gazetecileri sağduyulu olmaya çağırıyoruz"

Basın Konseyi, Yeni Akit Gazetesi muhabirinin, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'ya soru yöneltmesi üzerine, yayınladığı yazılı basın açıklamasında, tüm gazeteci meslektaşları sağduyulu davranmaya çağırdı.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2014 Salı 21:16
Basın Konseyi:

HABER MRK- Basın Konseyi, Yeni Akit Gazetesi muhabirinin, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’ya soru yöneltmesi üzerine, saldırıya uğraması ile ilgili yayınladığı yazılı basın açıklamasında, tüm gazeteci meslektaşları sağduyulu davranmaya çağırdı.


 
Basın Konseyi’nin basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“ Gazeteciliği, kişisel ve siyasal hesaplaşmanın aracı haline getirilmesini, endişeyle izlemekteyiz.


Gazetecilerin kışkırtıcı tavırlarla meslektaşlarını taciz etmelerini de, gösterilen tepkileri de anlamak mümkün değildir.


Yeni Akit Gazetesi muhabirinin soruları kızdırsa bile, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın sert tavrının çok yanlış bir tepki olduğuna inanıyor ve tüm meslektaşlarımızı sağduyulu olmaya çağırıyoruz.


Basın Konseyi olarak; mesleğin onurunu her şeyin üstünde tuttuğumuzu, bir kez daha tekrarlıyor ve Yeni Akit Gazetesi Muhabiri Mehmet Özmen’e geçmiş olsun diyoruz.”  (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com