Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Basın kartı olanlara müjde

Basın kartı olanlara müjde

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2010 Cuma 14:47
Basın kartı olanlara müjde
/* /*]]>*/

Basın-Yayın Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya, Genel Müdürlükte düzenlediği basın toplantısında kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Medya mensuplarına gazetecilik mesleğiyle ilgili uygulamalı eğitim, özendirme yarışmaları, günlük haber ve fotoğraf desteği, yurt içi ve yurt dışında yabancı dil eğitimi, yayın desteği ve kendilerini tanıtma gibi hususlarda yardımcı olduklarını belirten Karakaya, bu kapsamda ''İnterneti ve bilgisayarı olmayan basın mensubu kalmasın'' adı altında internet, bilgisayar ve görüntülü telefon kullanımına yönelik çalışmalar da başlattıklarını bildirdi.

Karakaya, Türk Telekom videofon uygulaması ve internetin basın kartı sahipleri tarafından daha cazip koşullarda kullanımını hizmete sunduklarını, basın mensuplarının kullanıma ilişkin ayrıntılı bilgiyi bu kurumların şubelerinden alabileceklerini duyurdu.

Murat Karakaya, Genel Müdürlüğün bu ve benzeri destek çalışmalarının bundan sonra da artarak süreceğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com