Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Basın Kartı Komisyonu 4 Aralık'ta toplanacak

Basın Kartı Komisyonu 4 Aralık'ta toplanacak

Basın Kartı Komisyonu toplantısı, 4 Aralık'ta Ankara'da yapılacak.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2014 Cuma 17:52
Basın Kartı Komisyonu 4 Aralık'ta toplanacak

 Basın Kartı Komisyonunun bu yılki dördüncü toplantısı 4 Aralık’ta Ankara’da yapılacak.

Konuyla ilgili Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Basın Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; “Komisyona intikal ettirilecek dosyalarla ilgili iş ve işlemlerin zamanında ve doğru yürütülebilmesi için ilk inceleme il müdürlüklerimiz tarafından yapılacaktır. Genel Müdürlüğümüz, il müdürlüklerimizden yönlendirilen dosyalar üzerinden işlem yapacağından, basın mensuplarının en geç 28 Kasım 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar il müdürlüklerimize başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yönlendirilen başvurular bir sonraki komisyona sunulmak üzere bekletilecektir.”şeklinde bilgi verildi.

Basın kartı almak için başvuranlara da bilgilerin verildiği açıklamada, “Süreli yayınlarda çalışan basın mensuplarının çalışmalarının yayınlandığı gazete ve dergilere ilişkin örneklerin komisyon tarafından talep edilmesi halinde öncelikle Devlet Enformasyon Sistemi (DES) baz alınacaktır. Bu nedenle, çalışanlarınca basın kartı başvurusu bulunan gazete ve dergilerin 0 312 583 61 85/61 86/61 98 nolu telefonlardan DES şifresi alarak, yayınlarını düzenli olarak sisteme yüklemeleri önem arz etmektedir.

Komisyona, bekleme süresi en geç 04 Ocak 2015 tarihinde dolan başvuru sahiplerinin başvuruları intikal ettirilecektir. Bekleme süresi bu tarihten sonra dolanların başvuruları müteakip Komisyon için değerlendirmeye tabi tutulacaktır.”denildi. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com