Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Basın karşısına çıkan Prof. Ekinci; Hasta Urfa'ya doktor lazım

Basın karşısına çıkan Prof. Ekinci; Hasta Urfa'ya doktor lazım

Şanlıurfa Büyükehir Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Abdullah Ekinci ilk kez basının karşısına çıktı.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2013 Salı 23:29
Basın karşısına çıkan Prof. Ekinci; Hasta Urfa'ya doktor lazım

Şanlıurfa El Ruha Otelinde düzenlediği yemekli basın toplantısıyla ilk kez Aday Adayı olarak basının karşısına çıkan Prof. Abdullah Ekinci; "Şanlıurfa hastalanmış onu iyileştirecek bir doktora acil bir şekilde ihtiyacı var" dedi.

 

Şanlıurfa'nın Ortadoğuya şekil veren bir şehir olduğunu söyleyen Ekinci; "Büyük bir tarihi mirasa sahip ve yüz yıllarca ortadoğuya şekil veren bir şehir olan Şanlıurfa malesef bugün Gaziantep ve Diyarbakır arasına sıkışmış bir kent. şanlıurfa eğitimde ve sosya yapıda Cumhuriyet döneminden sonra çok geri bırakıldı. yıllarca batıyla ilişkilerimiz bir köprü olmadığı için kesik kaldı" dedi.

 

Biz sadece imar değil, aynı zamanda irfan penceresinden de bakacağız diyen Abdullah ekinci; "biz dünün söküklerini dikmeye talibiz. Urfa'ya yeni bir elbise dikmeye talibiz! eski elbise Urfanın ceyizliği olacak. Urfa'ya yeni elbise dikeceğiz. biz sosyo kültürel belediyecilik yapacağız. Biz bir kent felsefesi oluşturacağız. Sadece kaldırım yapmakla bu iş olmaz. fidan dikmeyle bu iş olmaz" diye konuştu.

 

Basın toplantısına Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Polat, Medya yazarları Derneği Başkanı Abdulkadir İkbal çok sayıda  yerel ve ulusal basın mensubu katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

CHP'li Murat Yazar'dan Urfa'ya cihaz alın çağrısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com