Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Basın İlan Kurumu Ş.Urfa'da da şube açacak

Basın İlan Kurumu Ş.Urfa'da da şube açacak

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2010 Salı 19:19
Basın İlan Kurumu Ş.Urfa'da da şube açacak

Basın İlan Kurumunu ziyaret eden Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, BİK Genel Müdürü Mehmet Atalaydan şube sözü aldı.

TGCnin düzenlemiş olduğu ve 61 ilden 100e yakın cemiyet başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı yıl sonu değerlendirme toplantısı için İstanbula giden Veysel Polat ve Birlik başkan yardımcısı M.Talat Akay, Basın İlan Kurumunu ziyaret ettiler. BİKteki değişim ve gelişimi yakından izleyip takdirle karşıladıklarını belirten Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Şanlıurfa yerel basınının sorunlarının çözümünde BİKten katkı beklediklerini söyledi. İki yıl önce Şanlıurfada şube açılması için başvurduklarını hatırlatan Polat, son dönemde 15 ilde yeni şubelerin kurulduğunu hatırlatarak BİK Şanlıurfa Şubesinin kurulmasını beklediklerini söyledi.
BİK Genel Müdürü Mehmet Atalayda Şanlıurfada şube açılması talebini memnuniyetle karşıladıklarını belirterek en kısa zamanda bunu gerçekleştireceklerini söyledi.
Basın İlan Kurumu 6 İlde daha şube müdürlüğü açacak
Basın İlan Kurumunun basının İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Bursadaki gibi miktar ve kalite bakımından önem kazanan illerde yeni şube müdürlükleri açma çalışmaları sürüyor. Basın İlan Kurumu Genel Kurulunun 24-26 Kasım 2010 tarihlerinde İstanbulda yaptığı toplantıda Afyon, Batman, Denizli, Hatay, Manisa ve Zonguldak illerinde şube müdürlükleri açılması kararı alındı.
12 ilde şubesi bulunan Basın İlan Kurumu, 2010 yılı içerisinde açtığı 7 şube müdürlüğü ile 19 ilde faaliyet göstermeye başladı.  Yeni açılacak olanlarla birlikte şube müdürlüğü sayısı 25’e yükselmiş olacak.
BASIN İLAN KURUMU GENEL MÜDÜRÜ MEHMET ATALAY: BASINIMIZA OMUZ VERMEK İÇİN GELİYORUZ
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, yeni şube müdürlükleri açılmasıyla ilgili yaptığı açaklamada,  Yük olmaya, sorun çıkarmaya değil, sorunları yerinden çözmeye, size yardımcı olmayı, elinizden tutmayı bir çiçek gibi büyütmeyi ve sizi, basınımızı daha da güçlendirmeyi, gazeteci arkadaşlarımızı, meslektaşlarımızı daha iyi şartlarda yarınlara hazırlamayı, halkımızın haber alma hakkını da en üst düzeye çıkarmayı arzuladık. Bu sebeple yeni şube müdürlükleri açıyoruz. Demokrasinin teminatı basınımız bizim için değerlidir. Basın İlan Kurumu olarak yeni vizyonumuzla, yeni çalışma anlayışımızla her yerde olmalıyız. Basınımıza omuz verebilmek, yeni kaynaklar bulmak, basınımızın yanında olmak için yeni şube müdürlükleri açmaya devam edeceğiz dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com