Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Başhekim Yetişgin, basını iftarda ağırladı -VİDEO-

Başhekim Yetişgin, basını iftarda ağırladı -VİDEO-

Giriş Tarihi: 12 Ağustos 2011 Cuma 10:22
Başhekim Yetişgin, basını iftarda ağırladı -VİDEO-

500 Yataklı Devlet Hastanesi Başhekimi Abdülkadir Yetişgin, Şanlıurfa’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla verdiği iftarda bir araya geldi.

 

Başhekimlik katında verdiği iftarda gazetecileri kapıda karşılayan Başhekim Yetişgin ve yardımcıları; birlikte manevi bir zamanı geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

 

Belirten Başhekim Abdülkadir Yetişgin’in gazetecilere verdiği iftar programına Başhekim yardımcıları Erkan Çakman, Murat Gölcük, Murat Yeşilbaş, İbrahim Ethem Özsoy, Erdoğan Duran, Selahattin Akyol, veli Pehlivan, Hastane Müdürü Abdurrahman Dağdelen, Müdür Yardımcıları Cevdet Özen, Mehmet Şahin, Ahmet Zeki Güler, Mehmet Beşli ve Abdullah Alpay’dan oluşan Hastane yönetimi tam kadro olarak hazır bulundular.

 

Gazetecilerle farklı alanda ama aynı görevi yaptıklarını belirten Başhekim Abdülkadir Yetişgin;  “Değerli basın mensupları, farklı platformlarda birliktelik gösteren iki camiayız. Bizler genellikle haber kaynağını tedavi eden kesimken, sizlerde kamuoyunu bilgilendiren kesimsiniz. Sürekli diyalog şeklinde olmamız yanında Ramazan ayında yaşanan güzel manevi atmosferi sizlerle birlikte teneffüs etmek, güzel bir iftarı birlikte yaşamak için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik. Geldiğiniz için, bu manevi zamanı birlikte geçirdiğimiz için çok teşekkür ediyorum. Allah orucunuzu kabul etsin” dedi.  Başhekim Yetişgin tüm Müslümanların huzurlu ve mutlu bir Ramazan ve Bayram geçirmesini diledi. 

 

Şanlıurfa Gazeteciler Dernek Başkanı Kamil Güler ise; "Başhekim Abdülkadir Yetişgin'in Şanlıurfa'da sağlık alanında çıtayı daha da yükselteceğine inandığını ve bu iftar ile de diyalogtan yana olduğunu gösterdiğini" belirterek teşekkür etti. Tüm gazetecilere hayırlı Ramazanlar dilediğini ifade etti.

 

BAŞHEKİMDEN GAZETECİLERE ANLAMLI HEDİYE

İftardan sonra gazetecilere en anlamlı hediye yine Başhekim Yetişgin’den geldi. Başhekim Yetişgin; “Büyüklerimizin ifadesi ile diş hakkı denilen hediyeyi sizlerin en temel alanınızda bulunan bir nesneyi hediye etmek istiyorum” diyerek birer kitap hediye etti.

 

HABERİN VİDEOSU


500 yataklı Devlet Hastanesi Basın iftar balikligol_com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com