Advert
Advert
Advert

Başhekim "Telefon anketine destek" istedi

Başhekim
Başhekim

 

OP. Dr. İzzet korkmaz:"telefon anketlerinden destek bekliyoruz."

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi eski Başhekimi olan ve 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde milletvekili olmak için bulunmuş olduğu Başhekimlik görevinden istifa eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz, Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılacak olan telefon anketlerinde Şanlıurfalılardan destek beklediğini ifade etti.

 

12 Haziran 2011 günü yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde, aday belirlemek için geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’da Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı temayül yoklaması yapılmıştı.

Yapılan temayül yoklamasının ardından Aday Adayları Ak Parti Genel Merkezine çağrılarak, burada Genel Merkez yetkilileri tarafından yüz yüze görüşmeler yapıldı. AK Parti Genel Merkezi'nden edindiğimiz bilgiye göre Genel Merkez Mart ayı sonuna kadar Türkiye genelinde bu kez telefon anketi ve vatandaşlarla birebir görüşmeler yapacak.

Temayül yoklamasından sonra, AK Parti’de bu önemli ikinci çalışma olarak nitelendiriliyor. Ak Parti’nin yapacağı bu iki çalışmadan sonra aday adaylarıyla ilgili işlemler bir anlamda sonlanmış olacak.

Ak Parti Genel Merkezi temayül ve anket çalışmalarını ortak değerlendirmeye alacak ve Nisan ayının ilk haftasında adaylarla ilgili kesin görüşleri dosyalarına iletmiş olacak. Bu bağlamda düzenlenecek olan Telefon Anketi Çalışması ile ilgili bir açıklama yapan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz,  “Telefon anketlerine oldukça önem vermekteyiz. Çünkü yapılacak olan anketin Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfalı insanların nabzını yansıtacağını düşünüyorum. Anketlerde Şanlıurfalı vatandaşlar şüphesiz bu memlekete en iyi hizmet edeceğini düşündükleri isimleri telaffuz edeceklerdir. Anketlerde Şanlıurfalılarımızın desteklerini bekliyorum dedi.

www.balıklıgöl.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır