Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Başhekim Korkmaza ziyaretçi akını

Başhekim Korkmaza ziyaretçi akını

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2010 Çarşamba 17:34
Başhekim Korkmaza ziyaretçi akını
Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Baştabiplik görevine yeniden atanan Doktor İzzet Korkmaz’a tebrik ziyaretleri sürüyor.

Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Baştabiplik görevine yeniden atanan Doktor İzzet Korkmaz’a tebrik ziyaretleri sürüyor.

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Baştabiplik görevine yeniden atanan Doktor İzzet Korkmaz’a kentin dört bir yanından tebrik ziyaretleri gelmeye devam ediyor. Kentte bulunan çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcisi tarafından makamında ziyaret edilen Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Baştabibi Doktor İzzet Korkmaz kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Baştabibi Doktor İzzet Korkmaz’ı makamında ziyaret eden Emlakçılar Odası Başkanı Gökhan Gökmen, GAP Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Demir, İmam Bakır Mahallesi Muhtarı İmam Deniz, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Küçük, Tuhafiyeciler ve Bujitericiler Odası Başkanı Hüseyin Çadırcı, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özyavuz, Belediye Meclis Üyesi Halil Kaya, Belediye Meclis Üyesi Osman Deniz, Topdağı Mahallesi Muhtarı Bilal Tekaltı, AYPİDER Başkanı Hakan Aydın, Gıda İmalatçıları Dernek Başkanı Kureyş Çelik ile Esnaf Spor Kulüp Başkanı Halil Taş ziyarette yaptıkları açıklamalarda Balıklıgöl Devlet Hastanesi Baştabibi Doktor İzzet Korkmaz’a çalışmalarında başarılar dilediklerini ve sürekli kendisinin yanında yer aldıklarını ve destekçisi olacaklarını ifade ettiler.

Şanlıurfa’nın dört bir yanından kendisine yapılan ziyaretleri değerlendiren Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Baştabibi Doktor İzzet Korkmaz ise yaptığı açıklamada tek amacının Şanlıurfa halkına hizmet etmek olduğunu belirterek kendisine ziyaret eden ve destek veren herkese teşekkür ettiğini belirtti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com