Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Başhekim Korkmaz Adaylığını Açıkladı

Başhekim Korkmaz Adaylığını Açıkladı

Giriş Tarihi: 9 Mart 2011 Çarşamba 15:30
Başhekim Korkmaz Adaylığını Açıkladı

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde Ak Parti’den Şanlıurfa Milletvekili olmak için bulunmuş olduğu Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimlik görevinden istifa etti.

 

Gülizar Konuk Evinde düzenlediği basın toplantısında yaklaşık beş yüz kişilik halka ve basın mensuplarına “Şanlıurfa’nın Başhekimi” sloganı ile yola çıktıklarını belirten Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz şunları söyledi; “Yaklaşık 5 yıldır, Balıklıgöl Devlet Hastanemizde Başhekim olarak görev yaptım, görev yaptığım süre boyunca üstlendiğim hizmet etme sorumluluğunu hakkıyla yerine getirmek ve her zaman hizmetin en güzeline layık gördüğüm Şanlıurfalı hemşerilerime kaliteli ve modern bir sağlık hizmeti verme gayreti içinde oldum, bu niyet ve çaba ile sağlık alanında birçok yeni hizmeti hemşerilerimize sunmuş olduk.

 

Bu çalışmalarımız sonucunda Eyyübiye Semt Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Tam Donanımlı Görüntüleme Merkezi, Genel yoğun bakımlar, yenilenmiş acil servis ve poliklinik hizmet binası, evde bakım hizmeti, son teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile bu hizmetlerimizi taçlandırdık

Hizmet etmeyi Şanlıurfa’ma ve hemşerilerime bir borç bildim, bu bilinç ve sorumlulukla hareket ettim. Makamı milletimizin bir emaneti kabul ederek emanete sahip çıkmayı ve hakkını vermeyi görev bildim.

 

Görev yaptığım süre boyunca inandığımız değerlerimizden, kimliğimizden, kişiliğimizden bizi biz yapan değerlerimizden, asla taviz vermedim.

 

Kuşkusuz Şanlıurfa’mız ve hemşerilerimiz hizmetin en güzeline ve en iyisine layıktır. Şanlıurfa’mıza ve hemşerilerimize daha iyi hizmetlerde bulunabilmek, şehrimizi hak ettiği yere taşımak için Yeni Türkiye’nin mimarı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğindeki AK Parti’den Milletvekili aday adayı olmak için yürütmekte olduğum Baştabiplik görevimden istifa ediyorum. Şahsıma, Aileme, hemşerilerime ve Türkiye’mize Hayırlı ve uğurlu olsun, gayret bizden başarı Âlemlerin Rabbi olan Allah’tandır” dedi. 

Korkmaz’ın yapmış olduğu basın toplantısında kendisine destek veren kalabalık halkın olması gözlerden kaçmadı…

Kendisine destek vermek amacıyla salonu hınca hınç dolduran kalabalığı hitap eden Korkmaz’ın konuşması sık sık alkışlarla ve tezahüratlarla kesildi…

 

Başhekim Op. Dr. İzzet Korkmaz, toplantı için gelenlere teker teker teşekkür ederek onları kapıda uğurladı…

Şanlıurfa’da seçim çalışmalarına “Şanlıurfa’nın Başhekimi” sloganı ile yola çıktıklarını belirtti.

 

Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğü görevinden istifa eden Balıklıgöl devlet hastanesi Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz’ın yarın veya Cuma günü AK Partiye aday adaylık başvurusunda bulunacağı bekleniyor.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com