Advert
Advert
Advert

Başbakanın beğendiği Karaköprü

Başbakanın beğendiği Karaköprü
Başbakanın beğendiği Karaköprü

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın son Şanlıurfa ziyaretlerinde Hava alanından şehir merkezine gelirken o yolları gördüm Allahıma hamdettim dediği ve aha once geldiğinde de Cumaü namazını kıldığı Şanlıurfanın Karaköprü beldesi hergeçen gün biraz daha büyürken, bir yandan da gelişip modernleşiyor.


 Şanlıurfa bölgesinin konut ihtiyacını da karşılayan Karaköprü, aynı zaman Başbakanlık GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığına da ev sahipliği yapıyor.
Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfanın son süraat modernleşen ve doğal gaza bile kavuşan Karaköprü beldesini vatandaşların rahat ve huzur içinde yaşabilecekleri, hatta tatillerini bile geçirmek için tercih edecekleri bir yerleşim alanı haline getirmek için gayret sarfettiklerini belirtirken, Başbakanın da beğendiği için Allahıma hamdettim diye bahsettiği Karaköprü beldesini sadece yolları ile değil, yerleşim alanının temizliği, düzeni, yeşil alanı ve modern binaları ile de beğendiğini kastettiğine inandığını söyledi.
Başkan Çiftçi, Karaköprü beldesinin nüfusunun da hergeçen gün arttığını ve şu an 13 ilden büyük olduğunu belirtti.
Beldede modern binalar, siteler yaparak konut sektöründe çığır açan Müteahhitlerden Abdullah Keskin ise, Karaköprü beldemiz gerçekten süraatle gelişiyor. Bizler konut sektöründe çalışmalarımızı aynı süraatte sürdürürken, Belediye başkanımız Av. Nihat Çiftçi de alt yapı konusunda, yeni yollar açılmasında aynı gayretle çalışıyor. Şu an yapımı devam eden site inşaatımızın çevresinde 17 metrelik yol çalışması devam ediyor. Alt yapı, kanalizasyon çalışmalarını Dolayısıyla bizler inşaatlarımızı yapmakta ve satmakta zorlanmıyoruz dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu