Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Başbakanın beğendiği Karaköprü

Başbakanın beğendiği Karaköprü

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2010 Perşembe 18:48
Başbakanın beğendiği Karaköprü

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın son Şanlıurfa ziyaretlerinde Hava alanından şehir merkezine gelirken o yolları gördüm Allahıma hamdettim dediği ve aha once geldiğinde de Cumaü namazını kıldığı Şanlıurfanın Karaköprü beldesi hergeçen gün biraz daha büyürken, bir yandan da gelişip modernleşiyor.


 Şanlıurfa bölgesinin konut ihtiyacını da karşılayan Karaköprü, aynı zaman Başbakanlık GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığına da ev sahipliği yapıyor.
Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfanın son süraat modernleşen ve doğal gaza bile kavuşan Karaköprü beldesini vatandaşların rahat ve huzur içinde yaşabilecekleri, hatta tatillerini bile geçirmek için tercih edecekleri bir yerleşim alanı haline getirmek için gayret sarfettiklerini belirtirken, Başbakanın da beğendiği için Allahıma hamdettim diye bahsettiği Karaköprü beldesini sadece yolları ile değil, yerleşim alanının temizliği, düzeni, yeşil alanı ve modern binaları ile de beğendiğini kastettiğine inandığını söyledi.
Başkan Çiftçi, Karaköprü beldesinin nüfusunun da hergeçen gün arttığını ve şu an 13 ilden büyük olduğunu belirtti.
Beldede modern binalar, siteler yaparak konut sektöründe çığır açan Müteahhitlerden Abdullah Keskin ise, Karaköprü beldemiz gerçekten süraatle gelişiyor. Bizler konut sektöründe çalışmalarımızı aynı süraatte sürdürürken, Belediye başkanımız Av. Nihat Çiftçi de alt yapı konusunda, yeni yollar açılmasında aynı gayretle çalışıyor. Şu an yapımı devam eden site inşaatımızın çevresinde 17 metrelik yol çalışması devam ediyor. Alt yapı, kanalizasyon çalışmalarını Dolayısıyla bizler inşaatlarımızı yapmakta ve satmakta zorlanmıyoruz dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com