Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Başbakandan ŞUGİAD'a başarı ödül

Başbakandan ŞUGİAD'a başarı ödül

Şanlıurfa Genç İşadamları Derneği(ŞUGİAD) Başkanı Mehmet Öksüzoğlu, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'dan başarı ödülü aldı. Anadolu'daki dernekler arasından en çok yurtdışı heyet misafir eden dernek kabul edildi.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2012 Cumartesi 17:21
Başbakandan ŞUGİAD'a başarı ödül
ŞUGİAD, Türkiye Sanayiciler ve İşadamları Konfederasyonu'nun (TUSKON) 4. Olağan Genel kurul toplantısından ödül ile döndü. ŞUGİAD, Anadolu'nun en fazla yurt dışından heyet kabul eden derneği ödülüne layık görüldü. birkaç derneğin ödüllendirildiği kurultayda, dernek başkanları ödüllerini Başbakanın elinden aldı. Başarı ödülünü Erdoğan'ın elinden alan ŞUGİAD Başkanı Mehmet Öksüzoğlu, duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öksüzoğlu, ayrıca kurultayda TUSKON'un yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

En çok yurtdışı heyet ağırlayan dernek olarak ödül alan dernek başkanı Öksüzoğlu, Şanlıurfalıların HZ. İbrahim'e dayanan misafirlik geleneğinin olduğunu söyledi. Birçok yurtdışı heyetini ağırladığını belirten Öksüzoğlu, bu ağırlamalar sırasında Türkiye'nin uluslar arası platformda tanıtımına dikkat ettiklerini kaydetti. Aldığı misafirlik başarı ödülünü tüm

Şanlıurfalılara armağan ettiğini aktaran Öksüzoğlu, bu ödülün başbakanın elinden alınmasının da daha da sevindirici olduğunu ifade etti.

 

Öksüzoğlu konuşmalarını şu şekilde sürdürdü: "En fazla ilini tanıtan dernek durumundayız. Ancak biz bunun yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Binlerce kişinin katıldığı kurulda böyle bir ödül bizi çok memnun etti. Bu ödül bizi daha da şevke getirdi. Bu ağırlama, gidiş gelişlerin belli bir dönemden sonra meyvelerini vereceği kanaatindeyiz. İhracat ve ekonomimize ciddi katkı sunacağı düşüncesindeyim. Kurulda konfederasyonun yönetim kurulu üyeliğine de seçildim. Bu bizim genel merkezle bağlarımızı daha da güçlendirecektir. Bunun sonucunda daha aktif faaliyetlere imza atacağız" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Sade Petrol’dan LPG kampanyası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com