Advert
Advert
Advert

Başbakandan ŞUGİAD'a başarı ödül

Şanlıurfa Genç İşadamları Derneği(ŞUGİAD) Başkanı Mehmet Öksüzoğlu, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'dan başarı ödülü aldı. Anadolu'daki dernekler arasından en çok yurtdışı heyet misafir eden dernek kabul edildi.

Başbakandan ŞUGİAD'a başarı ödül
Başbakandan ŞUGİAD'a başarı ödül
ŞUGİAD, Türkiye Sanayiciler ve İşadamları Konfederasyonu'nun (TUSKON) 4. Olağan Genel kurul toplantısından ödül ile döndü. ŞUGİAD, Anadolu'nun en fazla yurt dışından heyet kabul eden derneği ödülüne layık görüldü. birkaç derneğin ödüllendirildiği kurultayda, dernek başkanları ödüllerini Başbakanın elinden aldı. Başarı ödülünü Erdoğan'ın elinden alan ŞUGİAD Başkanı Mehmet Öksüzoğlu, duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öksüzoğlu, ayrıca kurultayda TUSKON'un yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

En çok yurtdışı heyet ağırlayan dernek olarak ödül alan dernek başkanı Öksüzoğlu, Şanlıurfalıların HZ. İbrahim'e dayanan misafirlik geleneğinin olduğunu söyledi. Birçok yurtdışı heyetini ağırladığını belirten Öksüzoğlu, bu ağırlamalar sırasında Türkiye'nin uluslar arası platformda tanıtımına dikkat ettiklerini kaydetti. Aldığı misafirlik başarı ödülünü tüm

Şanlıurfalılara armağan ettiğini aktaran Öksüzoğlu, bu ödülün başbakanın elinden alınmasının da daha da sevindirici olduğunu ifade etti.

 

Öksüzoğlu konuşmalarını şu şekilde sürdürdü: "En fazla ilini tanıtan dernek durumundayız. Ancak biz bunun yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Binlerce kişinin katıldığı kurulda böyle bir ödül bizi çok memnun etti. Bu ödül bizi daha da şevke getirdi. Bu ağırlama, gidiş gelişlerin belli bir dönemden sonra meyvelerini vereceği kanaatindeyiz. İhracat ve ekonomimize ciddi katkı sunacağı düşüncesindeyim. Kurulda konfederasyonun yönetim kurulu üyeliğine de seçildim. Bu bizim genel merkezle bağlarımızı daha da güçlendirecektir. Bunun sonucunda daha aktif faaliyetlere imza atacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret