Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de

Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de

Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz bir dizi ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Bingöl'e geldi.

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2015 Salı 04:00
Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de

AK Parti Diyarbakır Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz bir dizi ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Bingöl'e geldi. Yılmaz Bingöl’de yaptığı açıklamalarda, Türkiye’nin bir daha 90’lı yıllara dönmeyeceğini söyledi.

Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Birileri 90'lı yıllara dönülmek istendiğine ilişkin sürekli açıklamalarda bulunuyor. 90'lı yıllara Türkiye'ye götürmek isteyen, o eski Türkiye'ye götürmek isteyen terör örgütüdür, onun yanında duranlardır. Bizler Türkiye'yi 90'lı yıllara götürmeyeceğiz daha ileriye götüreceğiz. Daha demokratik bir Türkiye yapacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yapılan eleştirilere de değinen Yılmaz, "Şunun altını çizmek istiyorum ki, AK Parti başlattığı çözüm süreci ile 'bu ülkede ve bu topraklarda kan dökülmesin' istedi. Bugünkü Cumhurbaşkanımız o dönem Başbakan iken, 'gerekirse baldıran zehri içeceğim, gövdemi taşın altına koyacağım' dedi ve bu süreci başlattı. Hiç kimsenin cesaret edemediği, dokunamadığı meselelere dokundu ve birer birer bu meseleleri aşmaya başladı. Cumhurbaşkanımız hakkında da sürekli bir propaganda yapıyorlar. Sanki Cumhurbaşkanımız çözüm sürecine karşıymış, sanki Kürt kardeşlerimize, Zaza kardeşlerimize karşıymış gibi bir hava yaratmaya çalışıyorlar. Bunu da çok bilinçli ve sistemli yapıyorlar.” diye konuştu. (Nihat Kanat-İLKHA) 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Figen Yüksekdağ'ın vekilliği düştü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com