Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Başbakan haftada bir suikast atlatıyor

Başbakan haftada bir suikast atlatıyor

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2010 Salı 10:41
Başbakan haftada bir suikast atlatıyor

Başbakan haftada bir suikast atlatıyor

Polisin, protestocu öğrencilere yönelik sert müdahaleleri tartışılıyor. Polis neden bu kadar sert? sorusunun masaya yatırıldığı programda Prof. Dr. Nevzat Tarhan, çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Habertürkte, polisin protestocu öğrencilere yönelik tavrının tartışıldığı programa Prof. Nevzat Tarhanın sözleri damgasını vurdu.

Bu görüntüler gerçekten Türkiyeye yakışmıyor. Orantısız bir uygulama olduğu da görülüyor diyen Tarhanın çarpıcı ifadeleri şöyle:

İşin görünmeyen yönü de var. Poliste kaygı çok yüksek, özellikle Başbakanın bulunduğu alanlarda. Kaygı faydalı bir şey ama kaygı yüksek olup korku haline dönüşürse tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilir. Burada kaygı korku haline dönüşmüş. Bunu da ben şöyle açıklıyorum: Başbakan haftada bir suikast atlatan birisi şu anda. Çok ciddi, suikast konusunda aşırı bir önlem alınmakta. Bu nedenle poliste aşırı yüksek kaygı var. Düşünün ormanda yürürken elinde silah olan birisi eğer korku fazlaysa bir yerde kıpırtı olsa silahı boşaltır. Polis de şu anda öyle bir ruh hali içinde.

Mehmet Emin Kuş/ www.balıklıgöl.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com