Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Başbakan Erdoğan'ı keyiflendiren sonuç

Başbakan Erdoğan'ı keyiflendiren sonuç

Başbakan Erdoğan sanatçı, şarkıcı ve sporculardan oluşan heyetle özel bir görüşme yaptı. Görüşmede sanatçılardan Köşk tahmini alındı.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2014 Cumartesi 11:24
Başbakan Erdoğan'ı keyiflendiren sonuç

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladıktan sonra toplantıya katılan sanatçı, şarkıcı ve sporcularla bir görüşme yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladıktan sonra Haliç Kongre Merkezi'nde Ömer Onan, Hande Yener, Metin Arolat, Alişan, Ece Erken, Hidayet Türkoğlu, Zerrin Özer, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Tanju Çolak, Mustafa Sandal, Kutsi, Tolgahan Sayışman ve Şafak Sezer'in de aralarında bulunduğu ünlü isimlerle görüştü.

 

YÜZDE 56'LIK SONUÇ BAŞBAKAN'I KEYİFLENDİRDi

Burada sanatçılar ve Başbakan Erdoğan arasında Köşk seçimleri ve kamuoyu araştırmalarıyla ilgili olarak sıcak diyaloglar yaşandı. Ünlü isimler, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili olarak tahminlerini bir not kağıdına yazdı. Daha sonra yapılan hesaplamadan sonra tahminlerin ortalaması alındı. Bunun sonucunda Başbakan Erdoğan'a yüzde 54,6'lık bir oy oranının çıkması Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı oldukça keyiflendirdi. Bu sonucu duyan Emine Erdoğan sanatçıları alkışladı.

Marmaray ve Kanal İstanbul projeleriyle ilgili olarak bilgi veren Başbakan Erdoğan katılan sanatçılara ayrı ayrı teşekkür etti.

Küresel Barış Vizyonu isimli kitabı imzalayarak hediye eden Erdoğan, daha sonra toplantıya katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YÜZDE 56'LIK SONUÇ BAŞBAKAN'I KEYİFLENDİRDi

Burada sanatçılar ve Başbakan Erdoğan arasında Köşk seçimleri ve kamuoyu araştırmalarıyla ilgili olarak sıcak diyaloglar yaşandı. Ünlü isimler, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili olarak tahminlerini bir not kağıdına yazdı. Daha sonra yapılan hesaplamadan sonra tahminlerin ortalaması alındı. Bunun sonucunda Başbakan Erdoğan'a yüzde 54,6'lık bir oy oranının çıkması Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı oldukça keyiflendirdi. Bu sonucu duyan Emine Erdoğan sanatçıları alkışladı. 

Marmaray ve Kanal İstanbul projeleriyle ilgili olarak bilgi veren Başbakan Erdoğan katılan sanatçılara ayrı ayrı teşekkür etti.

Küresel Barış Vizyonu isimli kitabı imzalayarak hediye eden Erdoğan, daha sonra toplantıya katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Haber7

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com