Advert
Advert
Advert

Başbakan Erdoğan, Toplu Açılış Yaptı

Şanlıurfa’ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Valiliği’nin yanında gerçekleştirilen Toplu Açılış Törenine katıldı.

Başbakan Erdoğan, Toplu Açılış Yaptı
Başbakan Erdoğan, Toplu Açılış Yaptı


Şanlıurfa’ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve milletvekilleri ile birlikte Şanlıurfa Valiliği’nin yanında gerçekleştirilen Toplu Açılış Törenine katıldı.

Tören öncesi Şanlıurfa Valiliğine gelen Başbakan Erdoğanı Valilik girişinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ile vali yardımcıları karışladı.

Polis merasim mangasını selamlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, buradan ayrılarak valiliğin yan tarafında düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa 2011 yılında 600 milyon TL’lik, 2012 yılında ise açılışı yapılan 111 tesis için yaklaşık 750 milyon TL’lik yatırım yapıldığını söyledi.

Törende Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç de birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen canlı bağlantılarla bitirilen tesislerin açılışı yapıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan otobüsüne doğru giderken 10. Türkçe Olimpiyatları için Şanlıurfa’da bulunan öğrencilerden türkü dinledi. Öğrencilerle sohbet eden Başbakan Erdoğan, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Ankara’ya gitmek üzere hava alanına hareket etti.
Balikligol.com

GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!